Nehtové frézky

Frézka pro úpravu nehtů se sadou fréz.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Luka nad Jihlavou

Zajímavé produkty jiných firem

Společnost Planička - Automatizované stroje typu NC i CNC

Společnost Planička - Automatizované stroje typu NC i CNC

Společnost užívá pro sériovou výrobu vedle univerzálních i jednoúčelových brousících strojů i automatizované stroje typu NC a později i CNC, které zvýšily výrazně kvalitu i produktivitu práce při broušení i výrobě nástrojů, jako například stroj CNC HELITRONIC POWER. Původně společnost fungovala v ...

Vysavače, opalovačky a svářečky

Vysavače, opalovačky a svářečky

V naší půjčovně nabízíme vysavače, opalovačky a svářečky.

Půjčovna nakladačů a bagrů

Půjčovna nakladačů a bagrů

V naší půjčovně nabízíme smykový nakladač 2.8t, pásový minibagr 1.8t či Motokultivátor.

Strojní vybavení

Strojní vybavení

Nabízíme tyto stroje: Elektroerozivní stroje - Charmilles Roboform 35 P, vyjiskřovací stroj, max. pojezdy: 350 x 300 x 300 mm, Agie Classic, drátové řezání, max. pojezdy: 500 x 350 x 420 mm. CNC stroje - HWT D-442 CNC, frézka na elektrody, max. pojezdy: 350 x 300 x 300 mm, CNC FV 25, max. pojezdy: 7...

Rázové utahováky

Rázové utahováky

Rázový utahovák Yato 540 Nm 1/2".

Nástrojárna

Nástrojárna

Provádíme kusovou a malosériovou výrobu menších a středně velkých dílců a celků určených do jednoúčelových strojů, zařízení a automatizačních linek pro automobilový průmysl, gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl.

 Laserové značení a gravírování

Laserové značení a gravírování

Naše lasery jsou vhodné pro značení a gravírování forem, razníků, razidel, reklamních předmětů atd. 2D a 3D motivy ve velmi krátkém čase. Značení a gravírování laserem je: * místní odpaření materiálu nebo barvy na povrchu * při dopadu záření na povrch vzniká obrazec daný předlohou * ...

Leštění

Nástroje a technologie pro leštění

Vše začíná u leštícího stolu, ergonomického pracoviště, se širokou škálou upínacích a polohovacích prvků, které jsou pro kvalitní opracování povrchu tím nejdůležitějším.

NÁSTROJÁRNA ASN HAKR BRNO s.r.o.

NÁSTROJÁRNA ASN HAKR BRNO s.r.o.

Chcete začít vyrábět vlastní produkt, nebo máte již zavedený sortiment plastových výrobků a rádi byste rozšířili nabídku? Zajišťujeme proces celého projektu. Od designového a funkčního poradenství, přes samotnou výrobu formy až po lisování.

Elektrocentrály

Elektrocentrály

Všechny industriální elektrocentrály Heron jsou vybavené automatickým elektronickým systémem vyrovnávání napětí AVR (Automatic Voltage Regulation) a díky kvalitě výstupního napětí tak umožňují napájení i citlivých elektronických zařízení.

Nátěrová hmota ZINGA

Nátěrová hmota ZINGA

Nátěrová hmota ZINGA se používá jako primární nebo finální systém antikorozní ochrany ocelových konstrukcí. Dále se používá k opravám erodovaných či poškozených galvanizovaných či pozinkovaných ocelových součástí.ZINGA představuje systém galvanizaci zinkem za studena.

Půjčovna vysoušečů, topidel a míchaček

Půjčovna vysoušečů, topidel a míchaček

V naší půjčovně nabízíme vysoušeče, topidla, stavební míchačky či hořáky na PB. Najdete nás v Teplicích a Ústí nad Labem.

Půjčovna stavebních strojů

Půjčovna stavebních strojů

Půjčujeme vibrační desky, vibrační pěchy, vibrátory betonu, ponorná čerpadla, vrátky a další. Nejdete nás v Teplicích a Ústí nad Labem.

Lisování plastů

Lisování plastů

Na našich vstřikovacích lisech vyrábíme všechny výlisky firmy HAKR a nabízíme i externí lisování.

Nátěrový systém galvanizace za studena

Nátěrový systém galvanizace za studena

Zinková vrstva zajišťuje katodickou ochranu ocele, tzn., že zinková vrstva koroduje místo ocele pod touto vrstvou, avšak zinek koroduje podstatně pomaleji než ocel.

  • Lokalita: Sobotka
Pískovačky

Pískovačky

Microjet a Microblast pískovačky pro jemné otryskání mikro zrnitostí. Pískovací prostředky: skleněné perly, korund bílý, skořápky vlašských ořechů.

 Laserové navařování a svařování

Laserové navařování a svařování

Laserové navařování je v současnosti nejdůležitějším pomocníkem při opravách a technologických změnách ve výrobě forem a lisovacích nástrojů. Předností všech našich navářecích laserů je zachování požadované tvrdosti po navaření, bez rozměrových deformací a při minimálním teplotním ovlivněním. Úspěš...

Broušení nástrojů

Společnost Planička s. r. o.

Svoz a rozvoz nástrojů zajišťuje vlastní služba odborně způsobilými zaměstnanci firmy. Původním předmětem činnosti bylo broušení drobných domácích nástrojů pro obyvatele a broušení nástrojů a nářadí pro okolní podnikatele v oblasti dřevo a kovovýroby. Postupně se předmět činnosti rozšířil i na výrob...

Řezačky na dlažbu

Řezačky na dlažbu

Radiální řezačka dlaždic je díky rychlé a bezproblémové montáži na sériovém podstavci vhodná pro stacionární i mobilní použití.

Kompresory

Kompresory

Přenosný kompresor vám umožní mobilní využití. Pokud potřebujete čistý stlačený vzduch, vyberte si bezolejový kompresor. Několik rad jak správně vybrat kompresor.

Kontakt

Todor Canov - Fa CANOV

Adresa
Srázná 150, 588 22 Luka nad Jihlavou
E-mail
email
Web
http://www.canov.cz
Telefon
+420567219108, mobil 602510208

velká mapa

Kontaktní formulář