Kotel Benekov R 25

Jeden z nejprodávanějších kombinovaných automatů na pelety a obilí, jmenovitý výkon 24 kw, hmotnost 437 kg.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Darkovice

Zajímavé produkty jiných firem

Topení

Topení

Provádíme montáže, opravy a revize topení či ohřevu teplé užitkové vody.

  • Lokalita: Velké Opatovice
  • Telefon: +420608223198
Plyn

Plyn

Zajišťujeme opravy a revize plynových a tlakových zařízení.

  • Lokalita: Velké Opatovice
  • Telefon: +420608223198
Stěrka

Lepidla a stěrky / Klebespachtel AIR

Lepící a stěrková hmota pro zateplovací systémy ETICS s děrovaným polystyrenem.

Foto

PROFI - sanační systém / vápenný postřik (PROFI Poretec NHL Kalkvorspritzer)

Vhodný jak pro nové tak i staré zdivo, především v oblasti renovačních prací u historických objektů. Vyznačuje se nízkým difúzním odporem. Pro vnitřní i venkovní použití.

Venkovní dlažba

Realizace venkovních dlažeb

Nabízíme Vám naše služby v oboru zednictví - stavebnictví. Působíme v Libereckém kraji, okrese Česká Lípa, Mladé Boleslavi a jiných lokalitách. Práce ve vzdálenějších lokalitách samozřejmě rádi domluvíme individuálně.

Hrubé stavby

Hrubé stavby

Provádíme realizaci veškerých stavebních systémů (mimo dřevostaveb). Cihelné, vápennocementové, pórobetonové systémy a zateplené tvárnice Durisol.

Zrestaurovaná balkónová výzdoba

Restaurování zdiva

Nabízíme restaurování zdiva. Naše firma má dlouholeté zkušenosti.

Kamenný vinný sklípek s křížovou klenbou

Kamenictví

Kámen je přírodní materiál, který přetrvá věčně, je neměnný, krásný, dobře udržovatelný, poskytuje komfort bydlení i podnikání.

Hliněná stavba - Německo

Hliněné omítky

Hlína rozdělaná s vodou byla první hmotou využívanou k vyplňování proutěné konstrukce a ke spojování kamenných zdí. Uplatnění našla i v pozdějších lidových dřevěných stavbách. Jílová hmota je používána při zdění a tvorbě izolace již 5000 let.

Instalatérské práce

Instalatérské práce

Provádění vodoinstalatérských prací, rekonstrukcí a oprav rozvodů vody a kanalizací. Zajišťujeme komplexní systémy pro rozvody pitné a užitkové vody v objektech, jejich připojování ke zdrojům vody, vodárnám a veřejným vodovodům, montáže vodovodních armatur a baterií, připojování technických zařízení...

Oprava spotřebičů

Oprava spotřebičů

Provádíme opravy a revize elektrického zařízení.

  • Lokalita: Velké Opatovice
  • Telefon: +420608223198
Sanační systém

Sanační omítkový systém PROFI

Sanační stavební hmoty nejvyšší kvality. Odborné poradenství a servis. Spolehlivý systémový přístup. Pro vlhké a prosolené zdivo.

Lité podlahy

Systém litých podlah

PROFI samonivelační lité potěry jsou vhodné pro všechny běžné typy podlah, pro podlahové vytápění a v případě cementových potěrů i pro podlahy ve vlhkých provozech. Potěry jsou čerpatelné a díky své konzistenci velmi dobře zpracovatelné. Nejsou vhodné pro použití ve venkovním prostředí. Za normáln...

Kamenný koberec

Kamenný koberec

Nedílnou součástí dodávek zmiňovaných produktů je poskytování širokého spektra služeb svým zákazníkům – odborné poradenství při navrhování i realizaci zakázky, zpracování cenových nabídek.

Zedník

Zednické práce

Naše firma působí na trhu od roku 2002. Firma Zednictví Štoček, se sídlem Doksy, Vrchlického 773, v okrese Česká Lípa, provádí veškeré zednické a jiné stavební práce již 11 let. Za tuto dobu jsme se setkali snad se všemi druhy stavebních prací, proto Vám můžeme nabídnout dlouholetou praxi a zkušeno...

Zámková dlažba

Zámkové ploty a dlažby

Realizace venkovních zámkových, plošných i zatravňovacích dlažeb. Ploty drátěné, zděné i kované.

Mozaika Jing-Jang

Mozaiky

Mozaiky dělají z domu domov, z bazénu mořský svět, z firemního loga rytířský erb.

Zlacení historických prvků

Štukatérství

Historické i současné štuky Vás nadchnou, technika omítání staveb se vyvíjí již řadu staletí, nabízíme opravy, vytváření nových štuků i jejich zdobení, zlacení.

Pokládky

Pokládky

Stavby Doležal provádějí všechny druhy pokládek, zejména: pokládku dlažby, pokládku plovoucích podlah, pokládku střešní krytiny, pokládku zatravňovací dlažby, pokládku PVC, pokládku zámkové dlažby, pokládku dalších podlahových krytin, vše samozřejmě s přípravou podkladů pro pokládku.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových objektů, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce průmyslových objektů, rekonstrukce komerčních objektů a všechny další typy rekonstrukcí. Dále provádíme revitalizace, sanace, zateplení a hydroizolace, izolace střech, tepelné izolace, zateplování, výměny oken a dveří...

Kontakt

AMIS - Tepelná technika, spol. s r.o.

Adresa
Dlouhá 161/52, 747 17 Darkovice
E-mail
email
Web
http://www.amistt.cz
Telefon
+420774585568

velká mapa

Kontaktní formulář