SAMIEC BARVY LAKY

Velko-malo obchod Barvy Laky, malířské a natěračské práce, zateplování budov.


Obory firmy


SAMIEC BARVY LAKY – data z rejstříků

  • Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Ekonomické činnosti

  • Malířské a natěračské práce
  • Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
  • Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
  • Příprava staveniště
  • Výroba chemických látek a chemických přípravků
  • Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Živnosti

Zajímavé produkty jiných firem

Dvousložkové polyuretanové nátěry a bezbarvé laky

Dvousložkové polyuretanové nátěry a bezbarvé laky

Dvousložkové polyuretanové nátěry - vysoce kvalitní laky a emaily používané zejména pro svoji vysokou odolnost na povětrnosti a perfektní vzhled hotového nátěru. Bezbarvé laky - vyrábíme řadu bezbarvých laků zejména na úpravu a nátěry dřeva, případně i kovů.

Logo

Okapy

Provádíme kompletní okapové systémy. Dále čištění okapových systémů.

Lakýrnické práce

Natěračské a lakýrnické práce

Nabízíme natěračské práce - nátěry kovových konstrukcí, nátěry potrubí. Dále nabízíme lakýrnické práce (okna, dveře a pod.) a odstranění starých nátěrů.

Zateplování fasád

Zateplování fasád

Provádíme zateplování fasád certifikovanými systémy. Dále provádíme zateplování historických budov. Jsme držiteli certifikátu ISO.

Epoxidové nátěrové hmoty a laky

Epoxidové nátěrové hmoty a laky

Dvousložkové epoxidové nátěrové hmoty mají excelentní přilnavost na různé druhy podkladů a poskytují vysokou bariérovou ochranu.Vyrábíme širokou paletu základových i vrchních barev včetně vysokosušinových. Bezbarvé laky - vyrábíme řadu bezbarvých laků zejména na úpravu a nátěry dřeva, případně i kov...

Oplechování

Oplechování

Nabízíme oplechování střech, atik, hal, teras, balkónů, altánů, pergol, garáž,plotů, elektro rozvaděčů, zábradlí, pochozích lávek. Zhotovíme i atypické oplechování.

Vzorník barev

Malířské práce

Nabízíme výmalbu vnitřních prostorů a štukování a stěrkování při nerovnosti omítky. Dále výmalbu schodišť, výmalbu méně přístupných prostor, výmalbu garáží a sklepů, výmalbu kancelářských prostor a výmalbu společenských prostor či průmyslových objektů.

Základové a vrchní nátěrové hmoty a bezbarvé laky

Základové a vrchní nátěrové hmoty a bezbarvé laky

Základové nátěrové hmoty se používají se jako první vrstva přímo na povrch natíraného materiálu a vrchní emaily jako druhé nátěry pro ochranu proti povětrnostním vlivům. Vyznačují se výbornou přilnavostí a bariérovou odolností. Řada typů obsahuje speciální antikorozní a bariérové složky. Bezbarvé la...

Klempířské práce

Klempířské práce

Provádíme veškeré klempířské práce - kompletní okapové systémy, lůžkové žlaby, pokládka falcové krytiny, celoplošné oplechování komínu, komínové stříšky, oplechování říms a fasád, atypické oplechování, výroba klempířských prvků, oplechování například: střech, atik, hal, teras, balkónů, ...

Malířské a lakýrnické práce

Malířské a lakýrnické práce

Na trhu se pohybujeme od r. 1992, ale v oboru působíme už více než 30 let. Nabízíme malování veškerých vnitřních prostor včetně štukování a stěrkování. Také nátěry kovových konstrukcí, potrubí, lakování oken, dveří a podobně.

Kontakt

Adresa
Frýdlantská 2261, 738 02 Frýdek - Místek
E-mail
email
Web
http://eshop.laky.cz
Telefon
558644550

16663713
DIČ
CZ7009254945

Kontaktní formulář