Regenerační centrum Perla

Regenerační centrum nabízí mnoho druhů masáží a terapií k uvolnění a regeneraci, pomáhajíci od únavy i bolesti pohybového aparátu. Aplikace pijavice lékařské - pomáhá řešit mnoho zdravotních problémů. Psychoterapie pro děti i dospělé a Fyzioterapie v místě působení firmy. Můžete navštěvovat kurzy, cvičení, tance. Zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou. Školení, přednášky, kurzy různého charakteru.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Obvazový materiál

Obvazový materiál

Na našem e-shopu najdete široký sortiment obvazového materiálu. Materiál je vhodný pro domácí lékárny, také pro ordinace i na pracoviště.

Kosmetika

Kosmetika

V našem e-shopu najdete širokou škálu kosmetiky. Kosmetika je vhodná pro všechny druhy pleti a je zcela hypoalergenní. Nabízíme kosmetiku pro péči o celé tělo.

Jednorázové nitrilové rukavice Peha-soft® nitrile white powderfree

Jednorázové nitrilové rukavice Peha-soft® nitrile white powderfree

Bezlatexové jednorázové vyšetřovací rukavice vyrobené z bílého nitrilu. Nepudrované s vnitřní polymerovou vrstvou pro snadné nasazení. Texturovaný povrch v oblasti prstů zajišťuje optimální úchop. Vysoce elastické a odolné proti roztržení. Skvěle padnou a mají vynikající hmatovou citlivost. Pra...

aktivní pevný vozík

Jedinečný aktivní vozík

Exclusivně Vám nabízíme jedinečný aktivní vozík s pevným rámem, který se vyznačuje svou vysokou odolností v jakémkoliv terénu i prostředí. S vozíkem se můžete sprchovat! Chcete vozík, na který se můžete na 100% spolehnout pak nepřehlédněte aktivní vozík Move Challenger!!

Spodní prádlo

Spodní prádlo

Inkontinence je stav, který trápí mnoho lidí. Abychom těmto lidem pomohli v kvalitnějším životě bez obtěžujícího úniku moči, nabízíme ochranné pomůcky, velice příjemné spodní prádlo, které můžete i vyprat.

Jednorázové rukavice z polyethylenu Peha-fol®

Jednorázové rukavice z polyethylenu Peha-fol®

Jednorázové rukavice vyrobené z měkké polyetylenové fólie. Odolné proti roztržení a pevné díky pevným a zataveným lemům 2 velikosti - pro ženy a muže. Pro ekonomické použití.

Jednorázové nitrilové rukavice Peha-soft® nitrile  powderfree

Jednorázové nitrilové rukavice Peha-soft® nitrile powderfree

Bezlatexové jednorázové vyšetřovací rukavice vyrobené z měkké, modře zbarvené nitrilové pryže. Nepudrované s vnitřní polymerovou vrstvou pro snadné nasazení. Texturovaný povrch v oblasti prstů zajišťuje optimální úchop. Vysoce elastické a obzvláště odolné proti roztržení. Skvěle padnou a mají vy...

Doplňkový sortiment

Doplňkový sortiment

Na našem e-shopu najdete též pomůcky, které Vám pomohou v ošetřování Vašich nejbližších při zachování bezpečnosti a hygienických pravidel.

Jednorázové latexové rukavice Peha-soft® latex powderfree

Jednorázové latexové rukavice Peha-soft® latex powderfree

Jednorázové vyšetřovací rukavice vyrobené z měkkého latexu. Nepudrované. Hrubší povrch v oblasti prstů zajišťuje optimální úchop. Vysoce elastické. Skvěle padnou a mají vysokou hmatovou citlivost. Pravolevé. Velikosti XS, S, M, L a XL. Zdravotnický prostředek.

Nitrilové vyšetřovací rukavice Peha Soft Nitrile Fino

Jednorázové nitrilové rukavice Peha-soft® nitrile fino powderfree á 150ks

Bezlatexové jednorázové vyšetřovací rukavice vyrobené z měkké, tmavě modře zbarvené nitrilové pryže. Nepudrované s vnitřní polymerovou vrstvou pro snadné nasazení. Texturovaný povrch v oblasti prstů zajišťuje optimální úchop. Vysoce elastické a obzvláště odolné proti roztržení. Skvěle padnou a m...

  • Cena: 194,40 Kč bez 21% DPH za 150 ks
  • Lokalita: Veverská Bítýška
  • Telefon: +420724671005
  • Web: http://cz.hartmann.info/

Kontakt

Adresa
Ratibořická 1166/12, 193 00 Praha 9 Horní Počernice
E-mail
email
Web
http://www.masaze-perla.cz
Telefon
605 289 420

48540765 a 13461001

Kontaktní formulář