Hrycz

hry, hry na playstation, playstation 3, xbox360, hry na pc, konzole, psp, playstation portable, pc, hry na xbox, levne hry, volanty, příslušenství, gamepad, hry na psp,playstation 2, PSone, PS3, PS2


Obory firmy


Hrycz – data z rejstříků

  • Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství nezapsaná v obchodním rejstříku

Ekonomické činnosti

  • Ostatní finanční činnosti
  • Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Živnosti

Zajímavé produkty jiných firem

Pozemek

Pozemky pro komerční využití

Nabízíme prodej či pronájem pozemků pro komerční využití. Působíme v rámci celé ČR.

Logo

Skladovací plochy

Nabízíme prodej i pronájem skladovacích ploch v celé ČR.

Manipulační technika

Manipulační technika

Přemístěný těžkých věcí už pro Vás nebude problém. Náš e-shop nabízí sortiment manipulační techniky, mezi kterou patří i různé zvedáky a vozíky. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Zlatnictví

Zlatnictví

Zabýváme se prodejem všech druhů šperků. Nabízíme zakázkové šperky dle Vašich návrhů. Dále poradenství, čištění, opravy šperků a výkup zlata.

Realitní služby

Obchodní prostory na prodej i pronájem

Nabízíme obchodní prostory k pronájmu i prodeji. Působíme po celé ČR.

Elektrické a ruční nářadí

Elektrické a ruční nářadí

V našem e-shopu najdete velký výběr nářadí pro profesionály i amatérské kutily, vše pro Vaší dílnu i zahradu. Od šroubováku, přes vrtačku, brusku až po profesionální nářadí. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Zahrada

Zahrada

V našem e-shopu najdete velký výběr nářadí i strojů pro úpravu a údržbu Vaší zahrady. V oddělení zahrada nabízíme zahradní nářadí firmy Valex, Dolmar a Makita.

Výrobní plochy

Výrobní plochy

Nabízíme prodej i pronájem výrobních ploch po celé ČR.

Nabíjecí a startovací technika

Nabíjecí a startovací technika

Nejen motoristé v zimním období ocení naše nabíječky a startovací techniku. V nabídce nenajdete jen nabíječky autobaterií, ale i jiných typů baterií. A dále různé příslušenství k těmto přístrojům. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Vysavače, mycí stroje a čističe

Vysavače, mycí stroje a čističe

V našem e-shopu najdete stroje na úklid pro Vaší domácnost, dílnu i kancelář. Nabízíme čistící a úklidovou techniku nejznámějších světových značek za bezkonkurenční ceny. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Kontakt

Adresa
Konečná 5, 360 05 Karlovy Vary
E-mail
email
Web
http://www.hrycz.cz

74748840

Kontaktní formulář