Hrycz

hry, hry na playstation, playstation 3, xbox360, hry na pc, konzole, psp, playstation portable, pc, hry na xbox, levne hry, volanty, příslušenství, gamepad, hry na psp,playstation 2, PSone, PS3, PS2


Obory firmy


Hrycz – data z rejstříků

  • Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství nezapsaná v obchodním rejstříku

Ekonomické činnosti

  • Ostatní finanční činnosti
  • Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Živnosti

Zajímavé produkty jiných firem

Elektrické a ruční nářadí

Elektrické a ruční nářadí

V našem e-shopu najdete velký výběr nářadí pro profesionály i amatérské kutily, vše pro Vaší dílnu i zahradu. Od šroubováku, přes vrtačku, brusku až po profesionální nářadí. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Zahrada

Zahrada

V našem e-shopu najdete velký výběr nářadí i strojů pro úpravu a údržbu Vaší zahrady. V oddělení zahrada nabízíme zahradní nářadí firmy Valex, Dolmar a Makita.

Šperky

Prodej šperků

Zabýváme se prodejem všech druhů šperků.

Peněženka

Peněženky - Kožená galanterie JOLA

Zavedená kožená galanterie Vám může nabídnout online sortiment svých výrobků. Vyberte si u nás peněženku v dámské či pánské kategorii. Vyrábíme pouze z pravé kůže.

Nabíjecí a startovací technika

Nabíjecí a startovací technika

Nejen motoristé v zimním období ocení naše nabíječky a startovací techniku. V nabídce nenajdete jen nabíječky autobaterií, ale i jiných typů baterií. A dále různé příslušenství k těmto přístrojům. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Vysavače, mycí stroje a čističe

Vysavače, mycí stroje a čističe

V našem e-shopu najdete stroje na úklid pro Vaší domácnost, dílnu i kancelář. Nabízíme čistící a úklidovou techniku nejznámějších světových značek za bezkonkurenční ceny. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

zakázková výroba

Výroba šperků na zakázku

Naše zlatnictví Vám vyrobí šperk na zakázku dle návrhu.

Manipulační technika

Manipulační technika

Přemístěný těžkých věcí už pro Vás nebude problém. Náš e-shop nabízí sortiment manipulační techniky, mezi kterou patří i různé zvedáky a vozíky. Zboží si můžete u nás vyzvednout, nebo Vám ho doručíme poštou, případně přepravní službou PPL.

Zlatnictví

Zlatnictví

Zabýváme se prodejem všech druhů šperků. Nabízíme zakázkové šperky dle Vašich návrhů. Dále poradenství, čištění, opravy šperků a výkup zlata.

Dámská aktovka

Aktovky - Kožená galanterie JOLA

Zavedený dovozce kožené galanterie nabízí svůj sortiment výrobků výhradně z kůže. V našem sortimentu naleznete výběr aktovek. V případě, že nenaleznete vhodnou aktovku napište nám. Vyrobíme Vám ji na míru.

Kontakt

Adresa
Konečná 5, 360 05 Karlovy Vary
E-mail
email
Web
http://www.hrycz.cz

74748840

Kontaktní formulář