Aleš Brzák AZ KOVO s.r.o.

řezání vodním paprskem veškerých materiálů. CNC ohýbání 170t délka 3100mm 4osy. svařování nerezi, hliníku, oceli, zakázková kovovýroba


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Logo

Pružiny, pružinové závěsy, podpěry

Pružiny – velikosti, značení a základní informace, typy pružinových závěsů a pružinových podpěr, umístění pružinových závěsů

Svářečské práce

Svářečské a montážní práce

Nabízíme svářečské a montážní práce jako je třídění a kompletace spojovacího materiálu,výroba elektrosvazků a drobných elektrotechnických dílů.

Lisování pryže

Lisování pryže

Vulkanizaci provádíme klasickou metodou vytlačování a přetlačování.Během dvou let vyrábíme již více jak 30 druhů pryžových výrobků na vlastních formách.

Přidělení zaměstnanců ve strojírenském odvětví

Přidělení zaměstnanců ve strojírenském odvětví

Jde o obráběče kovů, buď to jen s obsluhou klasických nebo CNC strojů – soustruhu, horizontek, frézek apod., nebo s programováním (Siemens, Fanuc , Heidenhain, ...). Další CNC stroje : řezaní laserem, ohýbací lisy, drátové řezání,... Jako agentura práce je držitelem povolení ke zprostředkování z...

logo

Kloubové vzpěry

Nabízíme prodej kloubových vzpěr na uložení potrubí.

Řezání plechů laserem

Řezání plechů laserem

Využití laseru: pro výrobu reklamních předmětů. Příprava štítků a cedulí pro další značení laserem. Drobné nerezové přívěšky a díly. Rychlá příprava polotovarů pro další zpracování, například lisováním.

Reklamní stojany

Reklamní stojany

Zajistíme reklamní stojany od designu až po výrobu. Praxe více než 10 let práce pro Brněnské veletrhy a výstavy, design stovek expozic. Pro Váš reklamní stojan navrhneme neotřelý design. V případě zájmu zpracujeme kompletní výrobní dokumentaci. Pokud budete požadovat jsme schopni stojan dodat kompl...

TKmoto

Výroba náhradních dílů pro motocykly JAWA, ČZ nebo Pionýr

Většina prodávaných dílů je naší vlastní výroby. Zásadně neprodáváme nekvalitní výrobky asijské produkce. Věříme, že budete spokojeni.

Lisování plechu

Lisování plechu

Provádíme tvarové lisování drobnějších plechových dílů od malých po velké série.Dále vysekávání různých tvarů a podložek dle přání zákazníka.

Technická dokumentace

Technická dokumentace

Dle Vašeho nápadu nebo návrhu zpracujeme technickou/výrobní dokumentaci k vašemu výrobku. Dokumentace může obsahovat výkresy v elektronické podobě, včetně formátů .dwg nebo podkladů pro výpalky .dxf.

Kontakt

Adresa
U farmy (areál Plemenářských služ.), 765 02 Otrokovice
E-mail
email
Telefon
774432314

28272871

Kontaktní formulář