AMD Netolický, s.r.o.

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a příslušenství na vozy všech značek. Specializujeme se na vozy značky Škoda.


Obory firmy


AMD Netolický, s.r.o. – data z rejstříků

  • Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Ekonomické činnosti

  • Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
  • Nespecializovaný velkoobchod
  • Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

  • Velkoobchod a maloobchod

Zajímavé produkty jiných firem

Classic auto

Classic auto

Máte už od nás nové auto a zbylo vám ještě místo v garáži? Splňte si s námi svůj klukovský sen a pořiďte si klasický oldtimer nebo youngtimer. Kachna Citroen, Brouk VW, Pagoda Mercedes, Labuť Cortina – nákup těchto a dalších legendárních strojů vám rádi zprostředkujeme.

Dovoz a registrace

Dovoz a registrace

Všechny právní úkony spojené s dovozem vozidla a jeho uvedením do provozu (vystavení Technického průkazu, STK, emise, evidenční prohlídka atd.) provádíme za pevně stanovenou a příznivou cenu.

Výfuky

Výfuky

Vyrábíme výfuky a potrubí stacionárních agregátů a nákladních vozidel, stavebních strojů, sněžných a speciálních vozidel.

Přestavba vozu

Přestavby na Ethanol E85

Ethanol E85 je moderní, úsporná a ekologická technologie pro motorová vozidla s velmi nízkou pořizovací cenou oproti LPG. Samozřejmostí je možnost jednoduchého vypnutí řídící jednotky, kdy dojde k přepnutí motoru na původní palivo ( benzín ).

Záruky a servis

Záruky a servis

Vozidla která prodáváme, jsou kryta globální zárukou výrobců a mohou být servisována u všech autorizovaných servisních partnerů. Na všechna vozidla, nová i ojetá, vám na přání sjednáme prodlouženou záruku Autocheck Platinum až na 5 let, navazující na záruku výrobce

Výběr a nákup vozu

Výběr a nákup vozu

Nabídku podle vašeho zadání připravíme do 24 hodin. Během 5–10 dnů můžete odjet vaším novým vozem. Můžete si také zadat vlastní konfiguraci přímo do výroby a získat od nás zajímavou slevu.

Ohýbání profilů

Ohýbání profilů

Provádíme CNC a NC ohýbání profilů.

Financování a pojištění

Financování a pojištění

Zajistíme vám nejvýhodnější způsob financování od renomovaných společností UniCredit Leasing a Raiffeisen Leasing formou úvěru nebo leasingu, včetně garance 100 % plnění při škodní události EUROGAP. Dokážeme Vám nabídnout pojištění se zvýhodněním až 50 % oproti běžné tržní nabídce.

Autobus

Karosa Renault C954

Model C 954 je představitelem klasického meziměstského autobusu, který splňuje náročné požadavky nejen cestujících, ale i provozovatelů meziměstské dopravy. Prodloužením délky vozu byla jeho obsaditelnost zvýšena až na 53 míst pro sedící cestují.

Ronelt

Ohýbání trubek - Ronelt

Přesné prostorové ohýbání a zakružování trubek a profilů za studena na strojích nové generace: tváření za studena, s trnem i bez trnu, ohýbání v prostoru, ohýbání různých poloměrů za sebou, v kombinaci se zakružováním s proměnným poloměrem - přesnost ohybu od 0,05°.

Kontakt

Adresa
Milheimova 826, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí
E-mail
email
Web
http://www.amd-autodily.cz, http://www.amd-nahradnidily.cz/
Telefon
+420466636742

25986465
DIČ
CZ25986465

Kontaktní formulář