Antioxidační hydratační tělové mléko

Jemné tělové mléko je vhodné na použití na pokožku celého těla, poskytuje ji hebkost, hydrataci, výživu. Pokožka zůstavá jemná, pevná a chraněná proti oxidantům.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Ostrava-Jih, Zábřeh

Zajímavé produkty jiných firem

Speciální ochranné sítě

Speciální ochranné sítě

Základní výrobní program ochranné sítě – široký sortiment sítí pro různé využití z materiálů polypropylen, polyester, polyamid a polyetylen. Speciální ochranné sítě z materiálů Kevlar, Dyneema, nehořlavé úpravy a materiály. Ochranné sítě na lešení – jsou vyrobeny z HDPE monofilu a pásku. Základní ší...

Spodní prádlo

Spodní prádlo

Inkontinence je stav, který trápí mnoho lidí. Abychom těmto lidem pomohli v kvalitnějším životě bez obtěžujícího úniku moči, nabízíme ochranné pomůcky, velice příjemné spodní prádlo, které můžete i vyprat.

Kosmetika

Kosmetika

V našem e-shopu najdete širokou škálu kosmetiky. Kosmetika je vhodná pro všechny druhy pleti a je zcela hypoalergenní. Nabízíme kosmetiku pro péči o celé tělo.

Kellys Blade 2012 19,5“

  • Lokalita : Lčovice

Stevens Colorado 401

  • Lokalita : Opava, Předměstí

Magnetický rotoped HB-8143HP

  • Lokalita : Lipník nad Bečvou I-Město

Balanční podložka Dome Ball Dynaso Bossa

  • Lokalita : Lipník nad Bečvou I-Město
 DADKA VRACOV s.r.o.

DADKA VRACOV s.r.o.

Jsme soukromá firma zbývající se bytovým a hotelový textilem . Nabízíme : prošívané přikrývky a polštáře, ložní prádlo, prostěradla, matracové chrániče, ručníky, osušky, předložky, utěrky, ubrusy, rautové sukně na stoly a potahy na židle , dekorační polštářky, cestovní límce, a...

Obvazový materiál

Obvazový materiál

Na našem e-shopu najdete široký sortiment obvazového materiálu. Materiál je vhodný pro domácí lékárny, také pro ordinace i na pracoviště.

Doplňkový sortiment

Doplňkový sortiment

Na našem e-shopu najdete též pomůcky, které Vám pomohou v ošetřování Vašich nejbližších při zachování bezpečnosti a hygienických pravidel.

Pomůcky pro inkontinentní

Pomůcky pro inkontinentní

Společnost UNTRACO – od roku 1991 výhradní distributor dánské společnosti ABENA A/S - dodává na náš trh ucelený soubor savých pomůcek pro inkontinentní ABRI, speciální kosmetiku ABENA SKINCARE a celou řadu dalších zdravotnických pomůcek pro péči o pacienty (rukavice, podložky.). K produktům dodávaný...

Stevens Mira

  • Lokalita : Opava, Předměstí

Corratec Inside Link Alu 65 Y 2*10

  • Lokalita : Opava, Předměstí

Boby - klouzák SnoSlyder

  • Lokalita : Lipník nad Bečvou I-Město

Tričko ADIDAS CCT CORE

  • Lokalita : Praha 9

Kontakt

Lukáš Muri

Adresa
Abramovova 1591/16, 700 30 Ostrava-Jih, Zábřeh
Web
http://www.vsezabku.cz