2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

Doporučujeme

Rodinná firma 2G-spol. s r.o.- přikrývky a polštáře, Lipov se zabývá výrobou přikrývek a polštářů české výroby a v současnosti patří mezi největší výrobce lůžkovin v Čechách a na Slovensku. Námi nabízené výrobky nesou označení "český výrobek" a jsou certifikovány státem autorizovanou zkušebnou Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně a Textilním zkušebním ústavem v Brně. Jako přední výrobce lůžkovin v ČR a SK se snažíme vyhovět všem požadavkům na kvalitní spánek a proto věříme, že u nás si vybere každý. Nabízíme přikrývky, polštáře, antialergické přikrývky, zdravotní polštáře, povlečení Swarovski, programy pro veřejný sektor, dětské lůžkoviny, dětské fusaky, spací pytle, pelíšky pro domácí mazlíčky, matrace, výplně pro čalouníky, polstry pro zahradní nábytek. Výrobky 2G Lipov lze zakoupit také v internetovém obchodě www.2glipov.cz.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Lipov

Fotogalerie


Přílohy

Další produkty dodavatele

Přehozy

Přehozy

Přehozy jsou výrobky použitelné nejen k dekoraci postelí, ale jsou vhodné i jako lehčí přikrývky. Povrchovým materiálem je 100% bavlna v mnoha barevných variacích.

Čalounictví

Jedná se o 100% zakázkovou výrobu, kde zákazník specifikuje svoje požadavky co se týká rozměrů, hmotnosti, specifických požadavků jako je na příklad snížená hořlavost a tvarová stálost.

Aloe Vera

  • Lokalita : Lipov

Nepropustné podložky

  • Lokalita : Lipov

Malé předměty

  • Lokalita : Lipov
Futony

Futony

Futon je matrace pocházející z Japonska, kde se po staletí vyrábí tradičním způsobem a dnes se úspěšně rozšiřuje i do světa "západní civilizace". Futon je vysoce hygienický, 100% přírodní výrobek. Kvalita futonu je závislá od délky vláken, tvořících vnitřní výplň.

Spací pytle

Vyrábíme jak jednoduché spací pytle pro širokou veřejnost, tak pro vysokohorskou turistiku či na základě individuálních zakázek.

Psí pelíšky

  • Lokalita : Lipov

Čalounické výplně

  • Lokalita : Lipov

Kontakt

2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

Adresa
Lipov 300, 696 72 Lipov
E-mail
email
Web
http://www.2glipov.cz
Telefon
+420518338260, +420602512488


Kontaktní formulář