SATEC, s.r.o. Systémový integrátor pro řídící systémy a vážení.

Doporučujeme

Nabízíme kompexní služby v oblasti elektro, řídících systémů a vážení. Vytváříme návrhy, konstrukční řešení elektrovýzbroje, programové vybavení pro řízení průmyslových procesů podle potřeb zákazníků. Hlavní oblasti ve kterých působíme jsou:- Dodávky průmyslových vážících systémů a technologických celků- Řídící systémy pro vodní díla- Řízení dopravy materiálu a systému manipulace s materiálem- Řízení jednoúčelových strojů, zkušeben, dodávky a řízení testerů- Dodávky řídících systémů včetně PLC Schneider Electric a Siemens- Repase stávajících zařízení, řídících systémů, operátorských panelů a rozvaděčů- Programové vybavení pro PLC- Vizualizace technologických procesů na počítači (SCADA systémy), evidence, vazba na podnikové informační systémy.- Projektová dokumentace elektro- Výroba rozvaděčů- Montáž a uvedení do provozu - Dálková správa a diagnostika prostřednictvím internetu

Přejít na web dodavatele
  • Cena: Cena nabídky
  • Lokalita : Chrudim

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Řídící systémy vodních děl

Řídící systémy pro vodní díla

Řízení plavebních objektů apod.

Projekty elektro

  • Lokalita : Chrudim
Řídicí systém s PLC

Řídící systémy

Programovatelné logické automaty (PLC) Schneider Electric M340, M580,..., Siemens řady: S7-300, S7-400, S7-1500,..., ABB. Rozvaděče s řídicí částí (PLC) a se silovou elektrovýzbrojí vč. frekvenčních měničů. Všechny dodávky jsou projektově orientované na míru podle potřeby zákazníka.

Vážení a dávkování

Vážení a dávkování

Dodáváme váhy a vážní moduly integrované do programovatelných automatů Schneider Electric a Siemens. Váhy jsou zpravidla součástí technologických linek na zpracování materiálů. V tomto případě je součástí dodávky nejen odpovídající elektrovýzbroj, ale i programové vybavení pro řízení celé linky.

Robotizované pracoviště se dvěma spolupracujícími roboty.

Robotizovaná pracoviště

Návrh a realizace robotizovaných pracovišť, dodávky robotů Kuka.Robotizovaná pracoviště jsou dodávána na míru, podle potřeb zákazníka.

Kontakt

SATEC, s.r.o.

Adresa
Nerudova 439, 537 01 Chrudim
E-mail
email
Web
http://www.satec.cz
Telefon
+420469622147, +420603234601


Kontaktní formulář