Nyklíček a spol. s.r.o. - tradiční český výrobce metrového texti…

Textilní společnost Nyklíček a spol.s.r.o. patří mezi tradiční společnosti českých bavlnářských výrobců. Nyklíček a spol.s.r.o. je jednostupňová výrobní firma, specializující se na výrobu plošných textilií tkaním. Stěžejním výrobním programem jsou textilie pro technické účely z materiálů bavlna, viskóza, len a jejich směsi do automobilového průmyslu, zdravotnictví, obuvnictví a jiných průmyslových odvětví. Výrobní sortiment je rozšířen o bytové textilie ze 100% bavlny a špičkové košiloviny, taktéž ze 100% bavlny, které jsou vyráběny především ve mzdové práci pro zahraniční odběratele.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Nové Město nad Metují

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Fotopolštářek Pat a Mat - Box

Fotopolštářek Pat a Mat - Box

Rozměr 40/40 cm Povlak směsovka - 50% bavlna, 50% PES. Náplň 100%PES značkové duté vlákno DuPont. Spodní strana polštářku je bílá.

Bavlněné utěrky

Bavlněné utěrky

8 dílná sada bavlněných utěrek. Kombinace barev - bílá, černá. Doporučené praní na 60°C. Materiálové složení 100% bavlna. Rozměr : 4x 50/70 cm - bavlněné utěrky 4x 40/60 cm - froté utěrky.

Sněhurka

Sněhurka

Bavlněné povlečení s dětským motivem Sněhurka a sedm trpaslíků. Povlečení je vhodné kombinovat s bílým, banánovým nebo zeleným prostěradlem.

Dovoz secondhandu z Anglie

  • Lokalita : Dolní Domaslavice

Fáčovina

  • Lokalita : Zlín

Butony, odznaky

  • Lokalita : Žižice
Pončo Spiderman

Pončo Spiderman

Pončo s obrázkem Spidermana, obrázek ve předu i v zadu. Pončo lze využít jako ručník nebo župánek. Materiálové složení : 100% bavlna Rozměr : 60/120 cm.

Povlečení bavlna - Afrodité červené

Povlečení bavlna - Afrodité červené

Naše firma nabízí povlečení, které má certifikaci zdravotní nezávadnosti a QZ kvalitu. Materiálové složení - 100% bavlna, gramáž 130 g/m2. Praní na 60°C.

Respirátory

  • Lokalita : Praha 9

Látky a galanterie

  • Lokalita : Hronov

Povlečení

  • Lokalita : Vracov

Kontakt

NYKLÍČEK a spol. s.r.o.

Adresa
Rašínova 278, 549 01 Nové Město nad Metují
Web
http://www.nyklicekaspol.cz