USIR, s.r.o. - bezpečnostní agentura

USIR, s.r.o. je agentura poskytující spolehlivé bezpečnostní služby. Součástí komplexních služeb je zajištění správy a údržby nemovitostí. Zajistíme pro Vás: * fyzickou ostrahu objektů * ostraha a recepční služby – průmyslové objekty, stavební plochy a stroje, logistické areály, administrativní budovy, hotely, bytové domy, obchodní centra pult centralizované ochrany * elektronické monitorovací systémy a zásahy mobilních týmů správu a údržbu nemovitostí * úklidový servis a facility management ochranné služby * osobní ochrana, ozbrojený doprovod, zajištění kulturních akcí detektivní služby. Naše služby plně odpovídají celosvětovým standardům. Jejich kvalitu garantuje certifikát prokazující shodu s normou ČSN EN ISO 9001 : 2009. Využitím našich služeb můžete získat benefit ve formě náhradního plnění. Naším cílem je serióznost a vysoká profesionalita v přijatelných cenových relacích a spokojenost zákazníka.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Kladno

Další produkty dodavatele

Ochranné služby

Ochranné služby

ozbrojený doprovod, osobní ochrana, bezpečnost a zajištění kulturních akcí, večírků a sportovních událostí

Pult centralizované ochrany

Pult centralizované ochrany

Pult centralizované ochrany (PCO) je operátorské pracoviště bezpečnostní agentury, kam přicházejí pomocí bezdrátové sítě GSM a dalších komunikačních kanálů data z elektronických monitorovacích systémů umístěných na střežených objektech a místech.

Zajišťujeme komplexní ostrahu objektů a ochranu budov

Zajišťujeme komplexní ostrahu objektů a ochranu budov

Zajišťujeme komplexní ostrahu objektů a ochranu budov. Střežíme průmyslové objekty. stavební plochy a stroje logistické areály administrativní budovy hotely bytové domy s recepční službou obchodní centra a jiné objekty

Osobní ochrana

  • Lokalita : Kladno

Detektivní služby

  • Lokalita : Kladno

USIR s.r.o.

  • Lokalita : Kladno
Detektivní služby

Detektivní služby

Detektivní služby. Vizuální monitoring zájmových osob, objektů a věcí (po dohodě je možné pořídit videozáznam či fotodokumentaci), zjišťování pobytu a identifikace osob, informační činnost pro podnikatele (firmy, obchodní partneři, zájmové osoby apod.) Vyhledávání a pátrání po pohřešovaných a hledan...

Správa a údržba nemovitostí

Správa a údržba nemovitostí

Správa a údržba nemovitostí. Mimo bezpečnosti odpovědně zajistíme i celou paletu služeb v oboru správy a údržby nemovitostí (tzv. facility managementu) i úklidových služeb nezbytných pro každodenní chod Vašeho objektu či areálu.

Ozbrojený doprovod

  • Lokalita : Kladno

Ostraha objektů

  • Lokalita : Kladno

Kontakt

USIR s.r.o.

Adresa
Huťská 1496, 272 01 Kladno
Web
http://www.usir.cz

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.