Převody bytů do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb.,

Provádíme PŘEVODY BYTŮ do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb., vypracování PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA NEMOVITOSTI, zaměření jednotek, SMLOUVY o převodu jednotky, včetněpodánído katastru nemovitostí. Likvidace bytového družstva. Zakládání společenství vlastníků ( SVJ ), zpracování stanov, podání na rejstříkový soud, popř. další služby spojené s převody. Vše jsme schopni zařídit ve velmi krátkém čase.Problematikou bytového práva a družstevnictví v klasických a následně i privatizovaných bytových družstvechaSpolečenství vlastníků jednotek se pracovně zabýváme od roku 1994 (jde nejen o převody do osobního vlastnictví, otázky členství i nájmu v družstevních bytech, aplikaci platných zákonů do praxe, ale i poradenství v legislativě). Naše společnost Consultum spol. s r.o. Vám ráda poskytne zpracování dokumentů a poradenství zejména při:převodech bytů do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb., zaměřeníjednotek a jejich příslušenstvíprohlášení vlastníka budovysmlouvy o převodu jednotky do vlastnictvízakládání Společenství vlastníků jednotek (stanovy, organizace shromáždění vlastníků jednotek)zápis do rejstříku společenství vlastníků jednoteklikvidaci bytového družstvakomunikaci s Katastrem nemovitostí a příslušnými institucemiV rámci těchto služeb Vám nabízíme určité hodiny právního poradenství ZDARMA.Věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni a těšíme se na vzájemnou spolupráci. Případné upřesňující dotazy rádi zodpovíme. V případě Vašeho zájmu se zúčastníme schůze představenstva, popř. členské schůze BD, kde budeme reagovat a vysvětlovat dotazy spojené s poptávkou. Upozorňujeme na změnu právních předpisů, ke které dochází od 1.1.2014. Z tohoto důvodu doporučujeme provedení Vámi zamýšlených změn do uvedeného data.V případě dotazů či zájmu o spolupráci nás kontaktujte na níže uvedeném spojení :Consultum spol. s r.o., tel.: 724 304 603,email.:consultum@seznam.cz,www.consultum.cz

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 6

Zajímavé produkty jiných firem

Oddlužení -  Ivana Zálešáková

Oddlužení - Ivana Zálešáková

Zabýváme se osobními bankroty. Nejen u fyzických osob, ale také i u právnických.

Účetnictví - Ivana Zálešáková

Účetnictví - Ivana Zálešáková

Nabízíme mzdové účetnictví, zpracování mzdového agendy.

Řemeslné práce

Řemeslné práce

Malířské a lakýrnické práce, pokládání koberců a podlahářské práce, sklářské práce # zednické a stavařské práce.

Jednorázové úklidy a služby

Jednorázové úklidy a služby

Mytí vč. rámů a parapetů, příp. šroubování, mytí oken a skel po malířích nebo řemeslnících, praní, svěšování a rozvěšování záclon.

Právní služby

  • Lokalita : Praha 3

Advokátní služby

  • Lokalita : Praha 10

Advokátní služby

  • Lokalita : Praha 5

Úklidové služby

  • Lokalita : Kutná Hora

Správa nemovitostí

  • Lokalita : Praha 3
Likvidace společností - Ivana Zálešáková

Likvidace společností - Ivana Zálešáková

Zabýváme se likvidací společnosti.

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Ochrana osob, ostraha objektů, majetku, osob a organizací, doprovody při přepravě finančních hotovostí a cenin, zajišťování bezpečnosti při společenských, sportovní a kulturních akcí.

Zahradnické práce

Zahradnické práce

Sekání trávy včetně sběru, sekání vzrostlé trávy včetně sběru, založení trávníku, řez a tvarování živých plotů.

Právní služby

Uzavírání smluv o nájmu bytu s osobami určenými vlastníkem, uzavírání smluv o nájmu nebytových prostor dle dispozic vlastníka.

Finanční poradenství

  • Lokalita : Praha 1

Ostraha majetku a osob

  • Lokalita : Kutná Hora

Hygienické potřeby

  • Lokalita : Kutná Hora

Kontakt

Consultum, spol. s r.o.

Adresa
Jaselská 469/36, 160 00 Praha 6
Web
http://www.consultum.cz