Elektronické dotazníky, průzkumy, kompletní statistické zpracován…

Vytvoříme, zpracujeme, zaškolíme a poradíme v oblasti elektronických dotazníků, průzkumů, statistik a zpracování dat. V této oblasti nabízíme především vytvoření dotazníků na míru podle Vašich požadavků. Jsme schopni převést papírové dotazníky do elektronické podoby a zpracovat je v odpovídajících softwarech. Kromě statistického zpracování obdrží zákazník také zdrojová data ve formátu MS Excel. Při zpracování dotazníků využíváme nejmodernějších technologií a softwarových nástrojů. Pokud si chcete vytvářet dotazníky sami, nabízíme Vám pronájem jednoduchého elektronického systému, který umožňuje sběr dat a jejich základní statistické zpracování. Dále nabízíme metodickou podporu při realizaci výzkumů, průzkumů a tvorbě dotazníků.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Hradec Králové

Zajímavé produkty jiných firem

Psychologické poradenství a diagnostika

Psychologické poradenství a diagnostika

Odborný a laskavý doprovod na cestě hledání sebe sama. Respektování člověka jako jedinečné a neopakovatelné bytosti a rovněž tak jeho problému, se kterým přichází. Řeším například vztahové problémy: vůči vlastní osobě, členům rodiny, ostatním lidem, problémy se sebedůvěrou, sebeúctou, nespokojenost...

Pedagogické kurzy

Pedagogické kurzy zajišťují pedagogickou způsobilost absolventům vysokých škol neučitelského vzdělání, pro výuku všeobecně vzdělávacích a odborných předmětů.

Institut celoživotního vzdělávání

Institut celoživotního vzdělávání

Posláním Institutu je vytvářet komunikační, informační, vzdělávací a koordinační zázemí pro systematický rozvoj celoživotního vzdělávání na Vysokém učení technickém v Brně, poskytovat související poradenské, informační a organizační služby.

Manažerské kurzy

Vyberte si z naší nabídky manažerských kurzů. Jedná se o dvousemestrální kurzy Studium managementu a Stuidium jakosti.

Laboratorní služby

  • Lokalita : Praha 6

Rodinné právo

  • Lokalita : Praha 1

Trestní právo

  • Lokalita : Praha 1

Kontakt

ROKIT Partner s.r.o.

Adresa
Rokitanského 63/24, 500 03 Hradec Králové
Web
http://www.rokit.cz