Levné povlaky na polštáře

Povlaky jsou vyrobeny ze 100% bevlny, počesaného flanelu. Tento materiál je charakteristický vysokou hřejivostí. Menší povláčky 30x40cm a 40x40cm jsou ušity s kapsou, větší rozměry jsou opatřeny zapínáním na knoflík.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Písek, Pražské Předměstí

Zajímavé produkty jiných firem

 DADKA VRACOV s.r.o.

DADKA VRACOV s.r.o.

Jsme soukromá firma zbývající se bytovým a hotelový textilem . Nabízíme : prošívané přikrývky a polštáře, ložní prádlo, prostěradla, matracové chrániče, ručníky, osušky, předložky, utěrky, ubrusy, rautové sukně na stoly a potahy na židle , dekorační polštářky, cestovní límce, a...

Přehozy

Přehozy

Přehozy jsou výrobky použitelné nejen k dekoraci postelí, ale jsou vhodné i jako lehčí přikrývky. Povrchovým materiálem je 100% bavlna v mnoha barevných variacích.

Čalounictví

Jedná se o 100% zakázkovou výrobu, kde zákazník specifikuje svoje požadavky co se týká rozměrů, hmotnosti, specifických požadavků jako je na příklad snížená hořlavost a tvarová stálost.

Dekorační a textilní zboží

  • Lokalita : Rychnov nad Kněžnou

Oděvní a dekorační látky

  • Lokalita : Rychnov nad Kněžnou

Dekorace

  • Lokalita : Praha-Lipence
2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

Rodinná firma 2G-spol. s r.o.- přikrývky a polštáře, Lipov se zabývá výrobou přikrývek a polštářů české výroby a v současnosti patří mezi největší výrobce lůžkovin v Čechách a na Slovensku. Námi nabízené výrobky nesou označení "český výrobek" a jsou certifikovány státem autorizovanou z...

Futony

Futony

Futon je matrace pocházející z Japonska, kde se po staletí vyrábí tradičním způsobem a dnes se úspěšně rozšiřuje i do světa "západní civilizace". Futon je vysoce hygienický, 100% přírodní výrobek. Kvalita futonu je závislá od délky vláken, tvořících vnitřní výplň.

Spací pytle

Vyrábíme jak jednoduché spací pytle pro širokou veřejnost, tak pro vysokohorskou turistiku či na základě individuálních zakázek.

Bytový textil

  • Lokalita : Rychnov nad Kněžnou

Metráž CNM textil a.s.

  • Lokalita : Baška

Přehozy a povlaky

  • Lokalita : Prameny

Dětské povlečení Bavlna

  • Lokalita : Velké Heraltice

Kontakt

Brotex

Adresa
Stanislava Maliny 457, 397 01 Písek, Pražské Předměstí
Web
http://www.brotex.cz