Domovní telefony a videotelefony

Doporučujeme

Systémy domovních telefonů a videotelefonů zvyšují bezpečnost při kontrole vstupu do rodinných a bytových domů, kanceláří, provozních a administrativních budov.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Přezletice

Další produkty dodavatele

Panic tlačítka

Panic tlačítka

Umožňuje na dálku aktivovat tísňový poplach, případně ovládat spotřebiče. Je určeno zejména pro přivolání pomoci - jako osobní tísňové tlačítko.

Strukturovaná kabeláž

Strukturovaná kabeláž

S rozvojem komunikačních technologií, počítačových komunikací nejrůznějších typů, telekomunikačních služeb, zabezpečovací a řídící techniky a různých dalších obslužných systémů rostou nároky na technické prostředky pro realizaci celého tohoto komplexu služeb v budovách a objektech.

Zabezpečení stavby

Zabezpečení stavby

Zabezpečovací systémy (EZS) v obydlených rodinných domech či využívaných objektech je dnes vcelku standardní záležitost. Lidé si chrání vybavení domácnosti, jako jsou počítače, elektronika, auta apod.

  • Lokalita: Přezletice
Standardní drátové systémy EZS

Standardní drátové systémy EZS

Jejich nevýhodou je složitější instalace z důvodů nutnosti dovedení kabeláže k jednotlivým prvkům systému EZS.

Digitální antény

Digitální antény

Provádíme výstavbu, opravy a rekonstrukce společných a individuálních televizních antén pro pozemní a satelitní digitální vysílání. Posuzujeme projekty, vypracujeme cenové nabídky, měření signálu s vyhotovením měřících protokolů.

Kontakt

Roman Pergler

Adresa
V Podskalí 232, 250 73 Přezletice
E-mail
email
Web
http://www.digitalnianteny.cz
Telefon
+420603743751

velká mapa

Kontaktní formulář