HOTEL,CATERING,PRONÁJEM PROSTOR, VZDĚLÁVÁNÍ LÉKAŘSKÝCH A NELÉKAŘS…

Kvalitní a cenově dostupné ubytování v klidné části Prahy 4, s velmi dobrou dopravní dostupností poblíž dálnice D1 (Praha - Brno), u stanice metra Budějovická trasa C. Parkování v uzavřeném areálu. Pronájem široké nabídky konferenčních prostor s odpovídajícím moderním technickým vybavením pro jednání či školení s kapacitou od 20 do 155 osob. Zajištění komplexních realizací kongresů, konferencí, sympozií, seminářů, workshopů, odborných školení, tiskových konferencí, firemních prezentací, vánočních večírků a dalších akcí. Nabídka české a mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí hotelové restaurace. Catering. Příjemné a pohodové posezení v nonstop otevřeném baru a stylové kavárně. Vzdělávání dle aktuální nabídky na http://www.ipvz.cz/ Hotel ILF www.hotel-ilf.cz

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 10

Zajímavé produkty jiných firem

Institut celoživotního vzdělávání

Institut celoživotního vzdělávání

Posláním Institutu je vytvářet komunikační, informační, vzdělávací a koordinační zázemí pro systematický rozvoj celoživotního vzdělávání na Vysokém učení technickém v Brně, poskytovat související poradenské, informační a organizační služby.

Manažerské kurzy

Vyberte si z naší nabídky manažerských kurzů. Jedná se o dvousemestrální kurzy Studium managementu a Stuidium jakosti.

Kurzy

  • Lokalita : Brno

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Pedagogické kurzy

Pedagogické kurzy zajišťují pedagogickou způsobilost absolventům vysokých škol neučitelského vzdělání, pro výuku všeobecně vzdělávacích a odborných předmětů.

Školení, kurzy

  • Lokalita : Praha 8

Účetnické poradenství NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Projekt Tři nástroje

  • Lokalita : Praha 8

Kontakt