Vzduchotechnika

Doporučujeme

Klimatizační jednotky v provedení dle specifikace , veškeré vzduchotechnické elementy jako těsné klapky, požární klapky v jakémkoliv provedení (A až D), výustky, mřížky, těsné dveře, velkoplošné výústě, dralové výústě, tlumiče hluku kulisové nebo typu „GREIF“, rekuperace energie deskovými nebo rotačními rekuperátory, potrubí z pozinkovaného plechu s lištovými přírubami, potrubí nerez, potrubí z integrovanou tepelnou izolací (potrubí z materialu - polyuretanová pěna s oboustranným polepem AL. Folií – ALP, PITRE), závěsný, kotevní, spojovací a těsnící material, nátěry pomocných konstrukcí (pokud není pozink nebo hliník),tepelná a hluková izolace v provedení dle požadavku (armaflex, minerální vata s al.polepem na navařovacích trnech, desky izoma v rámečcích + plech pozink nebo al), vlhčení parní, lešení pro montáž naší dodávky(včetně lešení pro provedení nátěrů již namontovaných rozvodů VZT), zaregulování celého zařízení včetně všech požadovaných protokolů, příprava na komplexní zkoušky a komplexní zkoušky , zaškolení obsluhy provozovatele , výkresy skutečného provedení.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Statenice

Další produkty dodavatele

Klimatizace

Klimatizace

Dodávka a montáž klimatizačního zařízení. Revize klimatizačních zařízení dle nařízení EU č. 517/2014 – máme certifikát kategorie I pro FP a RL.

Práce

Topení a chlazení

V části rozvodů tepla a chladu provádíme dodávku a montáž trubních rozvodu měděnými nebo plastovými trubkami, dodávku a montáž všech elementu jako čerpadel, ventilů, otopných těles a registrů, trojcestných ventilů, kondenzační kotle, nátěry, izolace tepelné nebo chladové dle požadavku (armaflex, izo...

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Provádíme dodávku a montáž tepelných čerpadel v provedení split, multisplit a super multisplit – zařízení TOschiba, LG, panasonic, daikin, chladící zařízení a tepelná čerpadla voda-voda, vzduch - voda od renomovaných výrobců ( TOschiba, LG, panasonic, atlantic, IVT a pod.).

Enko

Vzduchotechnika, klimatizace, chlazení pro byty i kanceláře

Dodávka a montáž vzduchotechniky, klimatizace a chlazení pro byty i kanceláře.

Bohumír Zelenka - ENKO

  • Lokalita : Statenice

Kontakt

ENKO KLIMA s.r.o.

Adresa
Kralupská 150, 252 62 Statenice
E-mail
email
Web
http://www.enko-z.cz/
Telefon
+420602204921, +420602215447


Kontaktní formulář