Dotykový vestavný spínač pro LED osvětlení

Dotykový spínač/stmívač LED osvětlení je primárně určen k zástavbě do nábytku. Krátkým dotykem spínač sepne. Dlouhým dotykem v sepnutém stavu snižuje intezitu připojeného LED světelného zařízení. Opětovným delším dotykem zvyšuje intenzitu osvětlení. Krátkým dotykem v sepnutém stavu vypíná LED osvětlení. Spínač si pamatuje poslední nastavenou úroveň osvětlení a při opětovném sepnutí ji zachová. K dispozici je černé a bílé provedení

Přejít na web dodavatele
  • Cena: 180,-Kč/ks
  • Lokalita : Litoměřice

Fotogalerie


Přílohy

Zajímavé produkty jiných firem

Vícevrstvé plošné spoje

Vícevrstvé plošné spoje

Vyrábíme a dodáváme špičkové vícevrstvé plošné spoje v malých a středních sériích i v kusovém množství pro výrobu prototypů. Vícestranné plošné spoje jsou vyrobeny pro nejnáročnější aplikace.

Jednostranné plošné spoje

Jednostranné plošné spoje

Vyrábíme a dodáváme jednostranné plošné spoje v malých sériích, středních sériích a také i v kusovém množství pro výrobu prototypů. Jednostranné plošné spoje vyrábíme kompletně v bezolovnaté povrchové úpravě.

Svítidla

  • Lokalita : Poličná

LED svítidla

  • Lokalita : Praha 8
Dvoustranné plošné spoje

Dvoustranné plošné spoje

Vyrábíme a dodáváme dvouvrstvé plošné spoje v malých a středních sériích i v kusovém množství pro výrobu prototypů včetně POOL panelizace. Dvoustranné plošné spoje jsou vyrobeny z kvalitní epoxidové pryskyřice a skleněné tkaniny.

Svítidla

  • Lokalita : Poličná

Snímače elektrického proudu ATECOM, s.r.o.

  • Lokalita : Bílovice nad Svitavou

Revize hromosvodů Jan Šalé

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Severní Terasa

Kontakt

Q-PRODUCT s.r.o.

Adresa
Fügnerova 718, 412 01 Litoměřice
Web
http://www.qmarket.eu