Filtrace emulzních kapalin

Představte si tuto situaci. Každý den přijde do vašeho provozu člověk konkurence a do každého stroje hodí lopatu písku. Vy nic neděláte. Pouze přihlížíte. Občas se sice objeví koroze nebo drobné poškození, ale nic vážného. Až jednoho dne se stroje zadřou a s nimi i celá vaše výroba. Zaplatíte za nutné opravy a jedete dál. Člověku s pískem necháte dále dveře do podniku otevřené. Říkáte si, že je to hloupost? Že byste určitě zasáhli a nenechali si nikým likvidovat výrobu? Kdo je ten, co škodí vaším strojům? Pokud obrábíte bez filtrace kapalin, pak jste to bohužel vy sami. Pískem, který vám zadře výrobu, jsou totiž kovové třísky, které vznikají jako odpad obráběcího procesu. Ty velké sice odstraní vynašeč třísek, ale menší proklouznou a cirkulují spolu s obráběcí kapalinou v oběhu stroje, kde poháněny vysokým tlakem doslova frézují čerpadla, hadice a další části stroje, kam se kapalina dostane. A co hůř, tento problém roste s každým obrobkem, jelikož bez filtrace kapalin kovových třísek neustále přibývá.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Kutná Hora

Zajímavé produkty jiných firem

Reverzní-osmóza

Reverzně - osmotická stanice

Vyrábíme reverzně-osmotické stanice o výkonu 10 - 500 lutrů/hod. Úpravna je postavena vždy na základě znalostí rozboru vody, požadovaného výkonu a jiných požadavků konkrétního zákazníka.

Demineralizační patrony

Demineralizace pitné vody

Nabízíme regeneraci směsných loži iontoměničových pryskyřic určených k demineralizaci pitné vody. Dále reverzně osmotické stanice, demineralizační stanice a vše, vše co souvisí s výrobou demineralizované vody.

Výrobky pro automobilový průmysl

Výrobky pro automobilový průmysl

Obráběné výkovky jsou převážně zušlechtěny na pevnost kolem 900 MPa. Finální obrábění u cementovaných dílů probíhá při tvrdosti 50 – 60 HRC a výsledná kvalita povrchu je Rz 2.

CNC frézování

CNC frézování

Nabízíme frézování na horizontálním frézovacím centru, automatická výměna palet , 4. osa CNC.

Kovovýroba

  • Lokalita : Olomouc

Kovoobrábění

  • Lokalita : Vizovice
Iontoměničová pryskyřice

regenerace iontoměničových pryskyřic

Hlavní činností naší společnosti je regenerace iontoměničových pryskyřic určených k demineralizaci pitné vody. K tomu využíváme technologickou linku, která byla instalována na základě smlouvy o poskytnutí Know How německou společností Wilhelm Werner, GmbH.

Výrobky pro hydraulický průmysl

Výrobky pro hydraulický průmysl

Polotovary pro obrábění těchto dílů jsou převážně odlitky z perlitické litiny a v menší míře i výkovky, kompletně zajišťujeme u dodavatelů v ČR i ze zahraničí, obrábění probíhá velmi efektivním způsobem na frézovacích centrech s využitím automatické paletové výměny a 4 osy.

Dělení materiálu

Dělení materiálu

Provádíme dělení materiálu pomocí konvenční pásové pily. Max. průměr materiálu 305 mm.

CNC soustružení

CNC soustružení

Nabízíme soustružení na jednovřetenových soustružnických automatech.

Obrábění kovů

  • Lokalita : Olomouc

Svářečské práce

  • Lokalita : Olomouc

Aktivní uhlí

  • Lokalita : Praha 6

Kontakt

SERV 4 IN s.r.o.

Adresa
Lidická 199, 284 03 Kutná Hora
Web
http://www.serv4in.cz