Krby

Krby Příbram jsou stavěny z prvotřídních a přírodních materiálů jako je mramor, masivní dřevo a jiné obkladové materiály. Používáme žáruvzdorné desky SUPERISOL, které odolávají vysokým teplotám. Desky SUPERISOL jsou stálotvarné, ekologické a také naprosto zdravotně nezávadné. Na povrchu těchto desek se zhotoví vysoko kvalitní třená omítka. Instalujeme krbové vložky litinové, ocelové, teplovodní s výměníkem pro připojení na ústřední topení. Ke kouřovodům používáme anticoro nerez ocel. Krbové vložky máme od předního českého výrobce Be Fhome, které plní nejpřísnější emisní limity a mají velice dlouhou životnost. Instalujeme samozřejmě i krbové vložky litinové, které jsou vyloženy žáruvzdorným, carconovým materiálem.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Příbram

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Biolíh

Biolíh - palivo do biokrbů

Biolíh je přírodní produkt vyrobený na rostlinném základě. Hoři krásným a přirozeným plamenem. Vytváří imitaci skutečného ohně. V nabídce máme také Biolíh aromatherapy.

Stojící krb na stůl

Volně stojící biokrby

Volně stojící biokrby, které můžete položit na podlahu nebo na stůl.

Krby a komíny

  • Lokalita : Brno-Královo Pole

Krbová obestavba

  • Lokalita : Lázně Toušeň

Dlažby - Ivan Anschlag

  • Lokalita : Uherčice

Krby

  • Lokalita : Valašské Meziříčí
Vestavěný krb

Vestavné biokrby

Zvláštní variantou jsou vestavné bio krby. Vestavba musí být vždy do nehořlavých materiálů jako je nehořlavý SDK, desky Promatec, cihla, beton atd. Bio krb lze vestavět tak, že je vidět pouze rám krbu a jeho tělo je vestavěno.

Nástěnné krby

Nástěnné biokrby

Toužíte po příjemné atmosféře otevřeného ohně v bytě nebo kanceláři? Sháníte jednoduché řešení nenáročné na údržbu? Nástěnné biokrby nepotřebují komín. Pro další informace se na nás neváhejte obrátit. Doporučíme Vám vhodné řeešení.

Stavba krbů a opravy budov

  • Lokalita : Dobrovíz

Krbová kamna

  • Lokalita : Valašské Meziříčí

Krbová kamna NORDICA

  • Lokalita : Valašské Meziříčí

Kontakt

Vladimír Dudaščík

Adresa
Alešova 322, 261 01 Příbram
Web
http://www.krbypb.cz