Financování bydlení

Nabízíme služby hypotečního makléře: jednání s bankami, poradenství při výběru nemovitosti, oceňování nemovitostí, vyjednávání kupní ceny, jednání s realitními kancelářemi, vyřízení katastru nemovitostí, kontrola rozpočtů u výstaveb a rekonstrukcí, právní servis a pojištění.

Přejít na web dodavatele
 • Cena: dle zakázky
 • Lokalita : Poříčí u Litomyšle

Zajímavé produkty jiných firem

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Zabezpečujeme také daňové poradenství.

Zpracování mezd

Zpracování mezd

Zpracování mezd outsousingovou službou, na které výrazně ušetříte. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a víme, že tzv. outsourcing je služba pro firmu výhodná, neboť šetří náklady, starosti s organizací práce a přenáší odpovědnost na někoho jiného, který je na zpracování daleko více zainter...

Zpracování mezd

Zpracování mezd

Zpracujeme pro Vás mzdovou agendu.

sary office

Založení s. r. o.

Nabízíme založení společnosti s ručením omezeným pouze za částku 15.000,- Kč bez DPH. My zařídíme veškeré další kroky související se založením s. r . o. již zařídíme na základě plné moci od Vás.

 Vedení mzdového účetnictví

Vedení mzdového účetnictví

Nabízíme zpracování mezd od A - Z (tj. včetně přehledů, vyúčtování daně, ročního zúčtování i komunikace se státní správou) za příznivou cenu.

Realitní služby

 • Lokalita : Skršín

Finanční poradenství

 • Lokalita : Horažďovice

Mzdová agenda

 • Lokalita : Příbram

Komplexní řešení firem

 • Lokalita : Šlapanov
Bytová správa

Bytová správa

Během našeho působení jsme získali oblasti správy bytů a domů mnohaleté zkušenosti. Díky nim patříme v oblasti správy domů ke špičce. Našim klientům nabízíme komplexní služby, které šetří jejich čas i starosti.

Účetnictví a daně

Účetnictví a daně

Nabízíme vedení účetnictví a daní pro velké i malé firmy. Účetnictví zpracováváme v češtině i cizích jazycích. Kdykoliv vám odborně poradíme, ať jste česká, nebo zahraniční firma.

Logo

Správa a evidence nemovitostí, technická správa

Z nabízených služeb si zákazník může vybrat a smluvně dohodnout jednu ze tří nabízených variant. Po kliknutí se zobrazí rozsah naší nabídky. a) Zpracování komplexního účetnictví se základní technickou správou (pro samosprávy, které se rozhodly samostatně pečovat o technický stav a provoz dom...

 Vedení účetnictví a daňové evidence

Vedení účetnictví a daňové evidence

Nabízíme Vám vedení účetnictví a daňové evidence kvalifikovanými zaměstnanci pod kontrolou daňového poradce za příznivou cenu. Na trhu firem zabývající se vedením účetnictví a věcmi s tím spojenými jsme jedni z nejlevnějších a je možné s námi dohodnout podmínky vyhovující oběma stranám. Chtějte jis...

Pojištění

 • Lokalita : Praha 8

Právní služby

 • Lokalita : Praha 2

Daně

 • Lokalita : Příbram

Účetnictví

 • Lokalita : Příbram

Úvěry

 • Lokalita : Olomouc

Kontakt

Ing. Milan Kosť

Adresa
Poříčí u Litomyšle 42, 570 01 Poříčí u Litomyšle
Web
http://www.milankost.cz