Kyberbezpečnost ve Vaší firmě

Česká republika je na tom s kybernetickou bezpečností tak dobře, že drží první příčku v národním indexu, který porovnává úroveň kybernetické bezpečnosti v 38 zemích světa. Index zohledňuje úroveň zákonů, vzdělávání v oblasti IT nebo schopnost země analyzovat kybernetické útoky. Stále však v České republice chybí až 15 tisíc IT odborníků. Poptávka na trhu práce je tak po nich opravdu vysoká. Pomůžeme Vám se zabezpečením firmy anebo vyškolíme v této oblasti odborníky z řad Vašich zaměstnanců: VMware a vSpere - instalace, konfigurace a správa Obrana operačního systému a sítí Windows Server Hacking v praxi Elektronický podpis a PKI Linux - zabezpečení serveru a síťové komunikace Zabezpečení bezdrátových sítí WiFi a Bluetooth Bližší informace najdete na https://eshop.everesta.cz/it-kurzy.html

Přejít na web dodavatele

Zajímavé produkty jiných firem

Shine Leadership - Lead Yourself

Management pro nové milénium

Na tomto workshopu společně prozkoumáme nové možnosti řízení týmu a firem nejen vůči nové generaci – ale obecně vůči nutnosti posunu k vyšší inovativnosti, autonomii a zodpovědnosti lidí.

SHINE Leadership - Lead Yourself

Emoční leadership

Dlouhodobý program osobnostního rozvoje pro zásadní posun leaderů a manažerů. Posune vás ve zvládání zátěžových situací a v umění být přirozenou autoritou, mít důvěru, vliv a odpovědnost.

Pedagogické kurzy

Pedagogické kurzy zajišťují pedagogickou způsobilost absolventům vysokých škol neučitelského vzdělání, pro výuku všeobecně vzdělávacích a odborných předmětů.

Školení, kurzy

  • Lokalita : Praha 8

Účetnické poradenství NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové
SHINE Leadership - Lead Yourself

Manažerský a osobnostní rozvoj

Jsme poradenská a vzdělávací společnost. Zlepšete kvalitu své osobnosti a zlepší se vaše vztahy i vše, co v životě a v práci děláte. Navyšte svou kvalitu leadera rozvojem klíčových kompetencí.

Institut celoživotního vzdělávání

Institut celoživotního vzdělávání

Posláním Institutu je vytvářet komunikační, informační, vzdělávací a koordinační zázemí pro systematický rozvoj celoživotního vzdělávání na Vysokém učení technickém v Brně, poskytovat související poradenské, informační a organizační služby.

Manažerské kurzy

Vyberte si z naší nabídky manažerských kurzů. Jedná se o dvousemestrální kurzy Studium managementu a Stuidium jakosti.

Kurzy

  • Lokalita : Brno

Síla sebe–důvěry

  • Lokalita : Praha-Suchdol

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Kontakt

Everesta, s.r.o.

Adresa
Mimoňská 3223, 470 01 Česká Lípa
Web
http://www.everesta.cz