1. Strategy marketing & media, s.r.o.

Reklamní agentura nabízí reklamní, grafické a polygrafické služby - výroba reklamy a reklamních předmětů, velkoformátový tisk, marketing a propagace. Dalšími službami jsou grafické a DTP práce, laminování, kroužková vazba, ofsetový tisk, tisk letáků a vizitek, plotrové fólie, barevný tisk a kopírování, reklama na autobusy (polepy), pronájem venkovních reklamních ploch, internetové služby - tvorba internetových stránek, fotografické práce a další.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Potisk trik

Potisk trik

Potiskneme Vám trička, košile,mikiny, bundy a vesty (včetně reflexních), pracovní oděvy, stejnokroje ve zdravotnictví, čepice, textilní tašky a přířezy, sportovní úbory a drezy, vlajky, ubrusy a dalších textilní výrobky, vše v různých velikostech,barevném provedení a umístění. Potisk provádíme tech...

Potisk trik

  • Lokalita : Liberec
DIGITÁLNÍ TISK

DIGITÁLNÍ TISK

Digitálním tiskem se rozumí tisková technologie, která umožňuje jednoduchý přenos motivu z počítače na tiskové médium. Tento způsob tisku je vhodný od jednoho výtisku až po větší série v plnobarevném provedení (fotografie, polotónové přechody apod.).

DIGITÁLNÍ TISK

  • Lokalita : Liberec

Kontakt

Adresa
Slánská 1526, 272 01 Kladno
Web
http://www.halo.cz