Agency FITCLUB-TOUR s.r.o.

Firemní akce Agency FCT již 23 let připravuje a organizuje firemní akce a eventy pro řadu významných firem a dále se specializuje na incentivní (zážitkovou) turistiku. Během své dlouhé historie se Agency FCT např. stala oficiálním dodavatelem služeb Výročního zasedání Mezinárdního měnového fondu a Světové banky v roce 2000, dále připravovala klientská ČSOB, Zentivy, ČEZu, BVV Veletrhy Brno, Nationale Nederlanden, Hochtief. Naší agenturou pořádaný 12. ročník festivalu Čarovné tóny Macochy byl zařazen jako oficiální kulturní akce Předsednictví ČR v Radě EU. Umělecká agenturaNabízíme široké spektrum programů, můžete si vybrat podle vašich individuálních požadavků. Zajistíme koncertní aranžmá, výběr hudby klasické, populární, lidové, folkové a country, rovněž moderátory a hostesky, případně ozvučení, osvětlení, květinovou výzdobu, dekoraci, pozvánky a záznam akcí. Ke tradičním projektům patří: Nabídka kulturních a hudebních produkcí Nabídka zahrnuje kulturní program dle vašich individuálních požadavků. Koncertní a hudební aranžmá s rozmanitým spektrem žánrů. Hudby klasické, populární, lidové, folkové a country. Sportovně kulturní akceVýběr z programů: Tenisové kurzy po celé ČR Setkání na zámku Štiřín s golfem a hudbou Sport relaxace v Club hotelu Praha - Průhonice Čarovné tóny léta na Konopišti Auto včera, dnes a zítra na Konopišti, nebo na Masarykově okruhu v Brně Orientální bojová umění, paintball Sport, zábava a odpočinek pro celou rodinu Country setkání na farmě Harmonie pohybu a hudby Posázavským pacifikem za dobrodružstvím Hotel Petra má k dispozici 11 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky či dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (typ A) nebo sprchovým koutem (typ B), TV a balkónem. Ve vnitřních prostorách hotelu se nekouří a součástí hotelu je také vlastní parkoviště.


Obory firmy


Agency FITCLUB-TOUR s.r.o. – data z rejstříků

 • Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Ekonomické činnosti

 • Maloobchod s nápoji
 • Nespecializovaný velkoobchod
 • Ostatní ubytování
 • Reklamní činnosti
 • Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
 • Činnosti cestovních agentur a cestovních kanceláří
 • Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

 • Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
 • Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
 • Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
 • Ubytovací služby
 • Velkoobchod a maloobchod

Hostinská činnost

Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Zajímavé produkty jiných firem

Dana Chytilová - Pocta Haně Hegerové

Dana Chytilová - šansonový večer s podtitulem Pocta Haně Hegerové

Zpěvačka - šansoniérka Dana Chytilová nabízí svým komorním koncertem posluchačům nevšední zážitek při poslechu šansonů z repertoáru přední české šansoniérky Hany Hegerové. Dana Chytilová zpívá šansony vlastním osobitým způsobem, který svým emocionálním nábojem získává posluchače, všude tam, kde má ...

Hudební skupina SYRINX

Hudební skupina SYRINX - Umělecká a hudební agentura Artum

Hudební skupina SYRINX je ideální kapela pro plesy, zábavy, firemní párty, dny otevřených dveří, svatby, večírky, rodinné oslavy apod. Repertoár obsahuje písničky české i zahraniční od 60. let po současnost, skladby rockové, včetně rockové klasiky, popové, disko, evergreeny, klasické tance, blues...

Narozeniny, svatby, rodinné oslavy

Narozeniny, svatby, rodinné oslavy

Svatební hostinu, narozeniny či rodinnou oslavu připravíme přesně dle Vašeho přání. Pomůžeme vám s výběrem menu, s dekorací i s výběrem vhodného prostoru pro pořádání tak významné akce. Vše pak připravíme s osobním přístupem a profesionální kvalitou.

Život je kabaret

Pořad Život je kabaret - Umělecká a hudební agentura Artum

Pořad "Život je kabaret" s Liborem Pantůčkem zaujme a pobaví nejen ty dříve narozené ale i mladší ročníky. Je vhodný pro kluby seniorů, pro obce jako hlavní večerní program při různých příležitostech atd. - jestli máte rádi smích a pěkné melodie, tak tento pořad je právě pro vás.

Půjčovna gastrovybavení

Půjčovna gastrovybavení

Půjčíte si čisté, vrátíte špinavé.

Koktejly

Koktejly

Společenská akce například při vernisáži, po koncertě nebo otevírání nových prostor a jiných událostí, kdy číšníci rotují mezi hosty, roznáší studené a teplé občerstvení, tak aby hosté jej mohli jíst bez talířku a příboru.

Koktejly

 • Lokalita : Kladno
Rekreační areál U Mlýna

Rekreační areál U Mlýna

Místo pobytu se nachází nedaleko Mariánských Lázní v severní části Českého lesa, v blízkosti chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Součástí rodinného rekreačního areálu U mlýna je původní stavba Šturmův umělý válcový mlýn, který byl vybudován v letech 1912 – 13 a naše rodina zde ještě po válc...

 • Cena: od 265,- Kč / noc, dítě od 80,- Kč / noc
 • Lokalita : Cheb
 • Telefon : +420608023031
 • Web: http://www.u-mlyna.cz
Pracovní snídaně, obědy, večeře

Pracovní snídaně, obědy, večeře

Jak jinak zahájit úspěšný den než pracovní snídaní s kolegy či kolegyněmi ve vašem pracovním týmu. Na pokraji dne, u snídaňového menu, které vám sestavíme dle přání, se pracovní problémy vyřeší skoro samy.

Rauty a recepce

Rauty a recepce

Společenské akce při státním svátku, po premiéře filmu, při narozeninách nebo při jiné události. Hosté si nabírají jídlo z připraveného buffet, u teplého buffet může také pomoci hostům kuchař, který může krájet masa nebo připravovat pokrmy před hosty.

Rauty a recepce

 • Lokalita : Kladno

Kontakt

Adresa
Slapy 264, 252 08 Slapy
Web
http://www.agencyfct.cz