Multison, s.r.o.

Váš stabilní partner Společnost MULTISON s.r.o. byla založena již v roce 1992 Eduardem Lešingrem, jako značková maloobchodní a velkoobchodní prodejna Goldstar s vlastním servisem v Hradci Králové. V roce 1997 došlo k celosvětové změně názvu značky Goldstar na LG ve snaze vedení značky sjednotit označení výrobků s názvem mateřské společnosti LG Electronics. V roce 2002 byla podepsána smlouva se společností LG Electronics, dle které se společnost MULTISON s.r.o. stala nositelem záručního servisu pro Českou republiku. Multison postupně vytvořil a řídil celorepublikovou síť záručních certifikovaných servisů této značky. Postupně byl společností MULTISON s.r.o. vytvořen největší sklad originálních náhradních dílů v ČR, byly zpracovány servisní a uživatelské manuály ke všem výrobkům dováženým na náš trh a prováděno školení všech techniků působících po celé republice. Na základě těchto zkušeností a zásobám originálních náhradních dílů je i dnes prováděn pozáruční servis zn. LG, neboť od r. 2008 značka LG přešla na jiný systém servisního zajištění v ČR a MULTISON s.r.o. se stává odpovědným servisním centrem pro oblast východní Čechy (elektronika) a servis bílé techniky všech značek prodávaných v ČR. Jsme obchodním zastoupením společnosti NFL pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2011 se společnost Multison s.r.o. zaměřila na nové perspektivní technologie, zejména na vysoce úsporné LED technologie týkající se vnitřního a venkovního osvětlení. V současné době je MULTISON s.r.o. obchodní zástupce pro ČR a výhradní zástupce pro SR společnosti NFL (RU). Jedná se o vědecko-výzkumný a výrobní podnik zaměřený na letectví a kosmonautiku s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby osvětlovacích systémů. se sídlem ve Voroněži (RU). Tento výrobní komplex ve svých výrobcích využívá


Obory firmy


Multison, s.r.o. – data z rejstříků

 • Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Ekonomické činnosti

 • Instalace průmyslových strojů a zařízení
 • Ostatní podpůrné činnosti pro podnikání j. n.
 • Silniční nákladní doprava
 • Počet zaměstnanců: Neuvedeno

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

 • Velkoobchod a maloobchod
 • Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí

Zajímavé produkty jiných firem

LED svítidla série R

LED svítidla série R

Vestavné LED svítidlo pro osvětlení interiéru. Instalace do minerálního podhledu. Vhodné pro časté spínání. Měrný světelný výkon svítidla difuzor MEDIO >105 lm/W.

LED svítidla série R

 • Lokalita : Bošovice
CNC obrábění

CNC obrábění

Zajistíme pro vás komplexní výrobní proces od konstrukce až po samotné dodání k vám. Soustružíme a frézujeme díly pro jednoúčelové stroje, upínací, svařovací a kontrolní přípravky. Vlastníme CNC obráběcí centra, konkrétně 4osé soustružnické centrum HASS ST-30Y a 5osé obráběcí centrum HASS UMC-750.

CNC obrábění

 • Lokalita : Bošovice

SVĚTELNÉ LED PANELY

 • Lokalita : Praha 2

SVĚTELNÉ LED PANELY

 • Lokalita : Praha 2
LED sestavy

LED sestavy

Tento dálkový ovladač je vhodný pro LED pásek se dvěma barvami, nebo dva samostatné LED pásky. LED pásky lze snadno stmívat dotykovým ovládáním. Jeho výkon a kreativní design umožňuje uživatelům využívat výhod a pohodlí. Přijímač je součástí balení.

LED sestavy

 • Lokalita : Bošovice
Zpracování plechů

Zpracování plechů

Nabízíme vám dělení materiálů laserem a ohýbání plechových dílců, zpracujeme pro vás ocel, nerez a hliník. Pracujeme s vysoce výkonným laserovým řezací strojem Trumpf TruLaser 3030 a přesným a kvalitním řezem. Pro následné zpracování kovu využíváme ohraňovací lis Trumpf TruBlend 5130 s délkou ohraňo...

Zpracování plechů

 • Lokalita : Bošovice
Led svítidla série V

Led svítidla série V

Stropní vestavné svítidlo pro osvětlení interiéru. Vhodné pro časté spínání. Možnost stmívání. Životnost LED 50.000 h. Pohledový rám svítidla z eloxovaného hliníku.

Led svítidla série V

 • Lokalita : Bošovice

Svítidla

 • Lokalita : Poličná

Svítidla

 • Lokalita : Poličná

Kontakt

Adresa
Vocelova 1135, 500 02 Hradec Králové
Web
http://www.multison.cz/

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.