AMEC Nuclear Czech Republic, a.s.

Oborem podnikání AMEC NCR a.s. (dříve ALLDECO.CZ a.s.) je poskytování specializovaných služeb zákazníkům nejen v jaderném odvětví a v oblasti nakládání s radioaktivními odpady a nebezpečnými odpady a při dekontaminaci strojů, zařízení a stavebních povrchů ale také v oblasti dekontaminačních a sanačních prací v chemickém průmyslu, strojírenství, v důlním a uranovém průmyslu a všude tam, kde je potřeba zásahů pro zajištění ekologické rovnováhy. Skupina AMEC má 23 000 zaměstnanců a pobočky ve 30 státech světa. Zaměřením společnosti je poskytování komplexních služeb pro zákazníka v oblastech jako jsou aplikace dekontaminačních technik pro veškeré povrchy a zařízení v jaderné i klasické technologii a průmyslu. Zejména chemické dekontaminace, elektrochemické dekontaminace a specializované dekontaminační techniky, nakládání s radiokativními odpady, zahrnující jejich sběr, třídění, zpracování, úpravu a přepravu a to včetně nutných měření, analýz a hodnocení. Dále zahrnující manipulace s netypickými druhy odpadů včetně návrhu a výroby potřebných zařízení a procesních technologií pro jejich vyjímání, zpracování a úpravu. Zpracovávání studií, analýz a projektů, zejména pak v oblasti EIA, bezpečnostních zpráv PSAR a SAR, provádění měření, školení, další služby spojené s bezpečností při nakládání se zdroji ionizujího záření. Zpracování dokumentace dle platné legislativy, která je vyžadována při činnosti spojené s nakládáním se zdroji ionizujícího záření a likvidace nahodile nalezených radioaktivních zdrojů.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

fotovoltaický panel

Fotovoltaické panely

nabízíme kvalitní fotovoltaické panely značek Solea (EU), Conergy (EU) a Eging PV (až 285 Wp). Jde o velmi kvalitní fotovoltaické panely na křemíkové bázi. Pouze kladné tolerance výkonu. Každý panel má svůj certifikát výkonu (flash test). Záruky na panel 10let, garance výkonu 25let. Více na www.sola...

Fotovoltaické panely

  • Lokalita : Praha 10
Tvorba projektové dokumentace solárních elektráren

Tvorba projektové dokumentace solárních elektráren

Každá výstavba Fotovoltaického projektu musí mít i svůj projekt.Ten je třeba nejen pro vlastní výstavbu ale hlavně pro potřeby povolovacího řízení.

Oprava frekvenčních měničů

Zajistíme servis a údržbu frekvenčních měničů.

Písek a kamenivo

  • Lokalita : Odolena Voda

Písek a kamenivo

  • Lokalita : Odolena Voda
Upevńovací konstrukce

Upevňovací konstrukce

Pro upevnění na střechách se používají různé konstrukce. Vždy záleží na jakou střechu (sklon, stáří, krtina, celkový stav) se bude konstrukce na střeše upevňovat. Upevňovací konstrukce je vždy z materiálů, které dobře odolávají povětrnostním jevům (hliník, nerez ocel).

Upevňovací konstrukce

  • Lokalita : Praha 10
Rodinné domy - elektrárna na střeše

Rodinné domy - fotovoltaická elektrárna na střeše

Jsme specialisté na realizaci fotovoltaických elektráren na střechách domů. Vše na klíč za rozumné ceny. Zajišťujeme vše včetně financování. Na Českém trhu působíme od roku 2008 ale zkušenosti se Sluncem máme již 35let. kdo Vám může nabídnout víc? více info na www.solarinvest.cz

  • Cena: fotovoltaika na střeše od 56.000,-Kč/kWp
  • Lokalita : Praha 10
  • Telefon : +420602534684
  • Web: http://www.solarinvest.cz
Velké střešní instalace solárních elektráren

Velké střešní instalace solárních elektráren

Jsme specialisté na realizaci fotovoltaických projektů po celé Evropě. Naši partneři mají více jak 30ti letou zkušenost s těmito technologiemi.

Oprava střídačů a měničů

Nabízíme opravy střídačů a měničů pro fotovoltaické pole.

ZELENÁ ÚSPORÁM

  • Lokalita : Plesná

ZELENÁ ÚSPORÁM

  • Lokalita : Plesná

Kontakt

Adresa
Křenová 184/58, 602 00 Brno-střed, Trnitá, provozovna Jaderná elektrárna Temelín, PSČ 3
Web
http://www.amec-nuclear.cz