VS Tiskárna Praha - Pankrác

VŠE CO POTŘEBUJETE, Vám vyrobíme plně ve vlastní produkci: Běžný merkantil, letáky, plakáty, tiskopisy, časopisy, brožury, vázané knihy. Připravíme CTP tiskové desky, vč. elektronické montáže tiskového archu. Kvalitně vytiskneme na dvoubarvovém či čtyřbarvovém tiskovém stroji, až do formátu A2+. Poskytujeme veškeré dokončující zpracování tiskovin. Falcování, šitou vazbu V1, lepenou vazbu V2 a pevnou vazbu V8. Tiskoviny perforujeme, číslujeme. V kooperaci zajistíme zušlechtění tiskovin - lakování, lesklé a matné lamino, parciální UV lak. Nabízíme náročné kompletace dodaných tiskovin, jako je např. zalepování, skládání, vsazování šňůrek (tašky), vsazování folií do okének, kompletace dárkových balení, reklamních balení, jejich následné balení a rozesílání, sestavování celků z drobných součástek (i nepolygrafického charakteru), lepení obálek atd.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: www.vstisk.cz
  • Lokalita : Praha 4

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

DIGITÁLNÍ TISK

DIGITÁLNÍ TISK

Digitálním tiskem se rozumí tisková technologie, která umožňuje jednoduchý přenos motivu z počítače na tiskové médium. Tento způsob tisku je vhodný od jednoho výtisku až po větší série v plnobarevném provedení (fotografie, polotónové přechody apod.).

Reklamní textil

  • Lokalita : Brno

Reklamní tisk

  • Lokalita : Trutnov
Potisk trik

Potisk trik

Potiskneme Vám trička, košile,mikiny, bundy a vesty (včetně reflexních), pracovní oděvy, stejnokroje ve zdravotnictví, čepice, textilní tašky a přířezy, sportovní úbory a drezy, vlajky, ubrusy a dalších textilní výrobky, vše v různých velikostech,barevném provedení a umístění. Potisk provádíme tech...

DTP grafika Martin Doubek

  • Lokalita : Kladno

Dřevovýroba

  • Lokalita : Lukov

Kontakt

Vězeňská služba České republiky

Adresa
Soudní 1672, 140 00 Praha 4
Web
http://www.vstisk.cz