Školení BOZP mimořádná

Opět nastala v předpisech řada změn. Nezapomeňte o nich zaměstnance informovat.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: Cena nabídky
  • Lokalita : Praha-Lipence

Zajímavé produkty jiných firem

Školení BOZP a PO

Školení BOZP a PO

Zabezpečím odborné školení, školení první pomoci, online školení, školení zaměstnanců, školení odborných pracovníků, odborná příprava preventisty PO.

BOZP

BOZP

Zabývám se bezpečností práce (BOZP). Pomohu např. se zpracováním dokumentace BOZP, vyhledám a vyhodnotím rizika možného ohrožení zdraví a navrhnu opatření, na základě plné moci Vás zastoupím při jednání se státními orgány dozoru a provádění kontrol aj.

Technický a stavební dozor

Technický a stavební dozor

Specializujeme se na stavební dozor a technický dozor. Bez nás se Vaše stavba neobejde.

Logo

Revize a údržba požárních zařízení

Poskytujeme zajištění revizních techniků pro revize nebo školení obsluh vyhrazených technických zařízení (elektro, plyn, zdvihací zařízení, tlakové nádoby)

Bezpečnost práce

Požární ochrana

Zajišťujeme: kontroly pracovišť a dalších prostorů tak, jak vyžadují právní předpisy (časově dle zařazení do provozovaných činností, případně i častěji), zpracování a vedení dokumentace (požární řád, poplachové směrnice, tématické plány školení nebo odborné přípravy apod.), školení zaměstnanců (zamě...

Bezpečnost práce a ochrana zdraví při práci

Bezpečnost práce a ochrana zdraví při práci

Zajišťujeme - kontroly pracovišť tak, jak vyžadují právní předpisy, zpracování dokumentace (rizika, OOPP, osnovy školení atd.), školení zaměstnanců (zaměstnanci, vedoucí pracovníci), školení obsluh vysokozdvižných motorových vozíků. - šetření, zpracování a odeslání záznamu pracovního úrazu na OI...

Letní tábor na Spartaku

Letní tábor na Spartaku

V letošním roce pořádáme již 14. ročník dětského letního tábora na chatě Spartak. Přihlášku naleznete na našich internetových stránkách v sekci "Ke stažení". Vyplněné přihlášky posílejte na chataspartak@chataspartak.cz Pro bližší informace volejte na tel. 603 289 474.

Bezpečnost práce

  • Lokalita : Pardubice
Požární ochrana (PO)

Požární ochrana (PO)

Zabývám se požární ochranou (PO). Provádím kontrolu dokumentace, stavu věcných prostředků PO, provozuschopnost požárně bezpečnostních zařízení, zpracuji dokumentaci PO - směrnice PO, požární poplachovou směrnice, požární řád, požární knihu, evakuační plán, školení PO.

Veškeré pozemní a průmyslové stavby

Veškeré pozemní a průmyslové stavby

Zajišťujeme veškeré pozemní a průmyslové stavby. V průběhu realizace každé stavby vzniká celá řada technických odborných problémů, které je nutné ihned na stavbě řešit. Proto je vhodné na realizaci stavby přizvat odborníka.

Koordinátor BOZP

Koordinátor BOZP

Potřebujete koordinátora BOZP na staveniště? Jsme Vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat.

BOZP

BOZP a PO

Společnost Poradenská služba BOZP a PO Luděk Zeman je již více jak 15 let úspěšnou a prosperující firmou zaměstnávající odborníky (osoby odborně způsobilé dle právních předpisů) ve všech činnostech v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, životního prostředí, kontrol a prodeje hasících přístroj...

BOZP

Koordinátor BOZP na stavbách dle zákona č. 309/2006 Sb.

Zajistíme: - zpracování plánu BOZP, zpracování a vedení dokumentace stavby, kontroly včetně zápisu z nich dle požadavku investora, další činnosti vyplývající ze zákona č. 309/2006 Sb.

Horská chata Spartak - Javorníky

Horská chata Spartak - Javorníky

Chata Spartak je typickou horskou chatou na pohoří Javorníků na samé hranici mezi Českou a Slovenskou republikou v hojně navštěvovaném lyžařském areálu Kohútka - Portáš.

BOZP

  • Lokalita : Brno-Žabovřesky

Projekty a realizace elektroinstalace

  • Lokalita : Moravská Ostrava a Přívoz

Dotace

  • Lokalita : Teplice

Kontakt

KARIMEX PRAHA s.r.o.

Adresa
Jílovišťská 684, 155 31 Praha-Lipence
Web
http://www.karimex.cz