Šrouby a matice, aneb cokoliv umíme prezentovat originálně ... …

Nabízíme originální dárky, individuální řešení prezentace firem. Pomůžeme Vám s realizací nevšedního dárku pro Vaše obchodní partnery, či zaměstnance. Vyrobíme Vám dárek pro příležitosti firemních večírků, setkání, oslav, nebo jiných událostí. Nabízíme dárkovou láhev s výdutí o objemu 0,20 ltr., kam umístíme symbol Vašeho podnikání, aby jste zaujali originalitou, vkusem, vtipem. Nejrůznější předměty z nejrůznějších materiálů lze aplikovat do útrob láhve. Výduť láhve lze také malovat, nabízíme vánoční motiv zimní krajiny. Láhev Vám dodáme prázdnou nebo naplněnou kvalitním ovocným destilátem 42%. Výrobek zabalíme do dárkové krabičky, obdržíte perfektní dárek. Vybírat můžete také ze širokého sortimentu jiných dárkových láhví. Oblíbené jsou láhve pro vizitku a láhve s ampulí pro doutník, dokument či reklamní pero. Originálními dárky jsou láhve s figurkou a pískovaným věnováním nebo logem. Pokud nenaleznete v našem sortimentu inspiraci, prosím zavolejte nám na tel. 483389819 a sdělte nám Vaši představu, budeme přemýšlet s Vámi ..

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Železný Brod

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Uzávěry a zátky

Uzávěry a zátky

K našim plastovým i skleněným lahvičkám můžeme dodat různé druhy uzávěrů či zátek. Va webových stránkách u popisu lahvičky vždy naleznete informaci o uzávěrech, které by byly pro daný druh lahvičky vhodný a Vy máte možnost si mezi nimi vybrat tu, která se Vám bude nejvíce líbit.

Plastové lahvičky

Plastové lahvičky

Firma Václav Jung - RENWEL nabízí široký sortiment platových lahviček. Dodání je možné v několika základních barvách, velikostech i tvarech. Lahvičky lze využít pro léčiva i kosmetiku.

Kelímky

Kelímky

Plastové kelímky jsou stále oblíbené nejen v lékárenství, ale též v kosmetickém průmyslu. V nabídce máme kelímky různých barev, tvarů, velikostí. Můžete si vybrat kelímky s klasickým uzávěrem, případně se šroubovacím víčkem.

BROUŠENÝ PŮLITR 550 ML

BROUŠENÝ PŮLITR 550 ML

PŮLITR - bohatě ručně broušený 550 ml vhodný jako dárek pro každého muže, dárek pro tatínka , bratra nebo kamaráda skvělý jako firemní dar pro Vaše zákazníky nebo obchodní partnery . MOŽNOST ZHOTOVENÍ TEXTU - PŘÁNÍ - JMÉNA -LOGA

Plast BONUS HK s. r. o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Postele

  • Lokalita : Praha 1
Skleněné lahvičky

Skleněné lahvičky

Vybrat si též můžete z našeho sortimentu skleněných lahviček, které též nabízí širokou možnost využití. I zde je výběr z několika velikostí a tvarů.

Ostatní

Ostatní

K Vámi vybraným lahvičkám též můžete zakoupit další doplňkový sortiment, například tuby, odměrky, kultivační destičky, sítka, mechanické rozprašovače nebo dávkovací pumpy.

Sada broušené sklenice whisky

Sada broušené sklenice whisky

Dárkové broušené sklenice na whisku po dvou kusech , dárek pro vaše obchodní partnery .

VÁZA BROUŠENÁ 20.5 cm

VÁZA BROUŠENÁ 20.5 cm

VÁZA - RUČNĚ BROUŠENÁ tradičním dekorem 20,5cm vysoká ČESKÝ BROUŠENÝ KŘIŠŤÁL

Kelímky Václav Jung

  • Lokalita : Nýřany

Blistry na léky BONUS HK s. r. o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Sklo BONUS HK s. r. o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Zrcadla

  • Lokalita : Praha 1

Kontakt

DT GLASS s.r.o.

Adresa
Masarykova 4, 468 22 Železný Brod
Web
http://www.dtglass.cz