Hudební skupina SYRINX - Umělecká a hudební agentura Artum

Doporučujeme

Hudební skupina SYRINX je ideální kapela pro plesy, zábavy, firemní párty, dny otevřených dveří, svatby, večírky, rodinné oslavy apod. Repertoár obsahuje písničky české i zahraniční od 60. let po současnost, skladby rockové, včetně rockové klasiky, popové, disko, evergreeny, klasické tance, blues a samozřejmě „lidovky“. Hudební skupina vystupuje ve čtyřčlenné sestavě v obsazení klávesy, kytara, dechové nástroje (saxofon, trubka) zpěvačka, zpívají všichni členové kapely. Její projev je dynamický, pokud hraje k tanci a decentní, pokud hraje např. k setkání obchodních partnerů, kde může působit jako příjemná hudební kulisa. Bohaté zkušenosti, hudební vzdělání všech členů skupiny a špičková aparatura jsou současně zárukou profesionální úrovně provedení. Více na syrinx-ol.cz.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: dohodou
  • Lokalita : Velký Týnec

Fotogalerie


Přílohy

Další produkty dodavatele

Dana Chytilová - Pocta Haně Hegerové

Dana Chytilová - šansonový večer s podtitulem Pocta Haně Hegerové

Zpěvačka - šansoniérka Dana Chytilová nabízí svým komorním koncertem posluchačům nevšední zážitek při poslechu šansonů z repertoáru přední české šansoniérky Hany Hegerové. Dana Chytilová zpívá šansony vlastním osobitým způsobem, který svým emocionálním nábojem získává posluchače, všude tam, kde má ...

Kapela No Limit

  • Lokalita : Velký Týnec
Život je kabaret

Pořad Život je kabaret - Umělecká a hudební agentura Artum

Pořad "Život je kabaret" s Liborem Pantůčkem zaujme a pobaví nejen ty dříve narozené ale i mladší ročníky. Je vhodný pro kluby seniorů, pro obce jako hlavní večerní program při různých příležitostech atd. - jestli máte rádi smích a pěkné melodie, tak tento pořad je právě pro vás.

Hudební skupina SYRINX

  • Lokalita : Velký Týnec

Kontakt

Mgr. Dana Chytilová

Adresa
Boční 439, 783 72 Velký Týnec
E-mail
email
Web
http://www.artum-ol.cz
Telefon
+420603498490


Kontaktní formulář