Pásové dopravníky

Doporučujeme

Konzultace - Projektování - Zpracování - Výroba - Montáž - Servis - Náhradní díly. Pásové dopravníky jsou určeny zejména pro dopravu sypkých a kusových materiálů, lze je používat jednotlivě,nebo sestavovat do technologických linek. Pásové dopravníky jsou lehké stavebnicové konstrukce a lze je sestavovat v různých délkách. Materiál dopravovaný na dopravníkovém pásu,pohybujícím se v poloválečkové sekci, nebo v sekci ve které dno dopravníku tvoří ohýbané profily. Dopravníkové pásy mohou být hladké, s unášecími příčnými profily (hrabičkami), vlnovci, atd. Dopravní pásy se vyrábějí z pryžového materiálu, PVC, PUR a kovové. Pohon pásu zajišťuje tažná hlava.Na opačné straně dopravníku je dle typu napínací hlava,nebo shodná tažná hlava. Spodní větev dopravního pásu je vedena uvnitř sekce rámu dopravníku odvalující se po podpěrných válečkách. Hlavy jsou suvně uloženy ve vedení,které je přivařeno k sekci. Jednotlivé sekce dopravníku jsou spojeny šroubovanou spojkou. Dopravní pás je napínán tahem napínacích šroubů, standardní šířka vyrobených dopravníků je 300,400,500,650,800 mm., jiná šířka dopravníků je možná po konzultaci. MAXIMÁLNÍ VÝKONOVÉ PARAMETRY DOPRAVNÍKŮ: Měrná hmotnost dopravovaného materiálu Q = 0,7 t/m3 . Při volbě vhodného typu dopravníku lze volit tyto varianty: Sekce žlabová, kluzná, úhel bočnic 15° , rychlost pásu 0,8 m/s. Výkony dopravníků při šířce pásu: * 300 mm - 18 t/hod. * 400 mm – 24 t/hod * 500 mm - 30 t/hod * 650 mm - 40 t/hod. * 800 mm - 60 t/hod.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Pacov

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Šnekové dopravníky

Šnekové dopravníky

Konzultace - Projektování - Zpracování - Výroba - Montáž - Servis - Náhradní díly. Šnekové dopravníky se používají na dopravu sypkých a malých kusových materiálů, lze je použít jednotlivě, nebo sestavovat do technologických linek. Vyrábí se v různých délkách v černém i nerezovém provedení.

Potrubářské práce

  • Lokalita : Pacov

Pásové dopravníky

  • Lokalita : Pacov
Válečkové dráhy

Válečkové dráhy

Válečkové dráhy jsou určeny pro dopravu kusových materiálů – balené věci,desky apod. Jsou provedeny v stavebnicovém provedení a dle dohody se zákazníkem je možné doplnění o různé stojany a nohy,které jsou pevné,nebo polohovací stavitelné. Vyrábějí se rovné i zatočené.bez pohonu i s pohonem. Vyrá...

Zámečnické práce

  • Lokalita : Pacov

Pásové dopravníky

  • Lokalita : Pacov

Lomené dopravníky

  • Lokalita : Pacov

Kontakt

Zámečnictví Si - Nek, s.r.o.

Adresa
Nádražní 1200, 395 01 Pacov
E-mail
email
Web
http://www.zamecnictvi-sinek.cz
Telefon
+420603256137

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.


Kontaktní formulář