Speciální přeprava papíru JOLODA

Doporučujeme

Přeprava papíru v rolích přepravovaných na speciálních návěsech typu Joloda. Všechny vozidla jsou vybavena potřebnými jistícími prostředky /kurty s vysokou pevností, protiskluzové gumy, ochranné rohy. Přeprava zboží - mezinárodní i vnitrostátní. Expresní přeprava zboží po celé Evropě - 11 vozidel. Složení vozového parku je od Pick-up, přes dodávku, vozidla o nosnosti 3,5t až po velké návěsy. Všechna vozidla jsou vybavena sledovacím zařízením GPS. Každý řidič je vybaven mobilním telefonem. Nad přepravou mám tak v kterémkoliv okamžiku 100% přehled. Přeprava motorových vozidel. Až 5 osobních automobilů najednou, možno i nadměrné náklady.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: Po dohodě
  • Lokalita : Kopidlo

Další produkty dodavatele

VOZOVÝ PARK

VOZOVÝ PARK

V současné době mám 11 vozidel. Složení vozového parku je od Pick-up, přes dodávku, vozidla o nosnosti 3,5t až po velké návěsy. Převážná většina vozového parku je tvořena vozidly Mercedes-Benz. Vozidla této značky se nám velmi osvědčila jak z hlediska ekonomiky provozu, tak z hlediska spolehlivosti....

PRODEJ A DOVOZ VOZIDEL

PRODEJ A DOVOZ VOZIDEL

Nabízím prodej použitých vozidel, v převážné většině dovezených ze zahraničí. Spolupracuji se stálými partnery v zahraničí, kde mám vždy jistotu kvalitních vozidel za přijatelné ceny.

Kontakt

Zdeněk Blecha s.r.o.

Adresa
Kopidlo 82, 331 41 Kopidlo
E-mail
email
Web
http://www.zdenekblecha.cz
Telefon
+420603527473


Kontaktní formulář