Pokladní boxy

Námi dodávané pokladní boxy se vyznačují vysokou kvalitou a bezpečností. Jsou konstruovány s ohledem na optimální obsluhu pro pokladní a zároveň rychlé a pohodlné odbavení zákazníka. Konstrukční řešení zajišťuje bezpečný a plynulý chod pokladního boxu i jeho dlouhou životnost. Výběr barvy dle RAL, široká škála funkčních doplňků.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Hněvotín

Zajímavé produkty jiných firem

Výroba skladových kontejnerů

Výroba skladových kontejnerů

Skladové kontejnery splňují standardy požární odolnosti a také hygieny a bezpečnosti. Vnitřní výška 2500 mm. Vnější provedení lakovaný pozinkovaný plech standard RAL 7035 (možnost barevného provedení dle stupnice RAL). Podlaha provedena DTD tl. 22mm.

Výroba obytných kontejnerů

Výroba obytných kontejnerů

Jednotlivě se používají jako vrátnice, výstavní a prodejní stánky, kanceláře, sociální zařízení, chaty v kempech a zahradách, pokladny, bankomaty, sklady atd. Více informací naleznete na www.systemcontainer.cz.

gabiony

Gabiony a gabionové sítě

Nabízíme široký sortiment gabionových sítí a příslušenství. Gabiony velikosti oka 10x10 cm ,10x5 cm, 5 x 5 cm a 10 x 2 cm.. Formáty v celých sítích 3,2 x 2,1 m, nebo stříhané na nejvíce žádané rozměry 50x50cm, 100x50 cm, 100x100 cm, 200x50 cm, 200x100 cm a další. Vše skladem ihned k odběru

Chovatelská pletiva a sítě, pletiva na voliéry

Chovatelská pletiva a sítě, pletiva na voliéry

Nabízíme šestihranná chovatelská pletiva, svařované sítě (klece, voliéry, ochranná ohrazení) a síť pletenou (na síta na prohazovačky). V pozinkovaném provedení.

Výroba z plastů

  • Lokalita : Číhošť

Prodej hrubotříděné zeminy

  • Lokalita : Roudnice nad Labem

Kovové nádoby MEVA a.s.

  • Lokalita : Roudnice nad Labem
Výroba sanitárních kontejnerů

Výroba sanitárních kontejnerů

Využití sanitárních kontejnerů je převážně jako účelné a komfortní toalety nejen na stavbách, ale i v rekreačních zařízeních, sportovištích atd… Součástí sanitárního kontejneru můžou být také sprchové kouty a šatna. Vnitřní vybavení je podle požadavků zákazníka a splňuje současné standardy.

Výroba ocelových rámů

Výroba ocelových rámů

Standardní kontejner je ve dvojím provedení o rozměrech 6058 mm x 2438 mm nebo 2990 mm se světelnou výškou 2300 nebo 2500 mm. Delší kontejnery zpravidla potřebují v konstrukci více nosných vzpěr, které se umísťují v 1/5 celkové délky kontejneru od kraje delší strany, a to z obou stran.

Ostnaté dráty

Ostnaté dráty

Nabízíme ostnaté dráty - yowa (standardní hospodářský ostnatý drát vhodný pro civilní účely), bodlák (ostnatý drát k pletivu Pozink a Peren), bodlák peren (barva zelená a hnědá).

Hutní materiál

  • Lokalita : Praha 1

Výroba kontejnerů

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Neštěmice

Plastové nádrže

  • Lokalita : Číhošť

Kovovýroba

  • Lokalita : Číhošť

Kontejnery nádoby na odpad MEVA a.s.

  • Lokalita : Roudnice nad Labem

Ocelové konstrukce Petr Novák

  • Lokalita : Číhošť

Kontakt

WANZL spol. s r.o.

Adresa
Hněvotín 333, 783 47 Hněvotín
Web
http://www.wanzl.cz