Tisk sublimací

Tiskneme sublimačním inkoustem do šíře 1600 mm na látky, které následně zapečeme v sublimačním lisu. Vlajky, třepetalky, muší křídla apod.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Brno-sever

Zajímavé produkty jiných firem

Prezentační a reklamní předměty

Prezentační a reklamní předměty

Nabízíme možnost potisku reklamních a upomínkových předmětů, jako jsou tužky, přívěsky, dárkové krabičky, různé obaly, otvíráky, ...

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk

Nabízíme velkoplošný digitální tisk. Potisk je možný na papír, bannery, PVC materiály, látky a různé textilní materiály (plachtovina, koberec, síťovina,....). To vše ve vysoké fotografické kvalitě. Používané materiály jsou odolné a vhodné do venkovních nebo vnitřních prostor.

Ručně malované šperky

  • Lokalita : Praha-Dolní Počernice

Reklama

  • Lokalita : Praha 6
Malonákladový tisk

Malonákladový tisk

Nabízíme malonákladový tisk. Je vhodný na rychlý potisk různých letáků, dopisních papírů, obálek, tiskopisů atd, ale i na tisk brožur, menších plakátů, etiket, startovních čísel pro sportovce, lze potisknou i tenké PVC vhodné např. do restaurací a vlhkého prostředí.

Světelné reklamy

Světelné reklamy

Původní zaměření na výrobu neonových trubic bylo již zcela nahrazeno technologií LED, která reklamy prosvětluje, nasvětluje, podsvětluje apod. Kvalita produktů je dána dlouholetými zkušenostmi a použitím kvalitních materiálů a komponentů, které dávají základ vysoké kvalitě a dlouhé životnosti rekla...

Bodypainting

  • Lokalita : Praha-Dolní Počernice

Polep - Celopolep Vozidel

  • Lokalita : Mikulčice

Kontakt

VAŠKOVÁ & SYN, spol. s r.o.

Adresa
Břenkova 193/22, 613 00 Brno-sever
Web
http://www.volny.cz/vaskova22