Zakázková výroba nábytku

Doporučujeme

Firma BŽ nábytek je malá rodinná firma, která vyrábí na zakázku kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, kancelářský nábytek, nábytek pro zdravotnická zařízení atd. Zakázková výroba nábytku je u naší firmy velmi oblíbená díky svému zpracování. Množství použitých materiálů a špičková kvalita konečného zpracování do nejmenších detailů ji činí velmi atraktivní pro naše zákazníky. Zakázková výroba nábytku od firmy BŽ nábytek je záruka kvality a spokojenosti.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Dvůr Králové nad Labem

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Nábytek do obývacího pokoje

Nábytek do obývacího pokoje

Zařizujete obývací pokoj a chtěli byste vybavení na míru? Kontaktujte nás. Zhotovíme vám ho, ať už upřednostňujete moderní styl, klasiku nebo jste si oblíbili rustikální nábytek. Výběr materiálu, dekoru a doplňků je jen na vás. Rádi vám však poradíme a poskytneme grafický návrh zdarma.

Dřezy a baterie

Dřezy a baterie

Používáme dřezy značek teka, pyramis, franke a další.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně zažívají za poslední roky tzv. „boom“ - u zákazníků jsou velmi oblíbené díky své praktičnosti a úspornosti. Dokážeme je originálně zakomponovat do vašeho interiéru a díky použitým materiálům zcela změníme charakter vaší místnosti, na druhou stranu můžou být i velmi nenápadné. Volba...

Spotřebiče

Spotřebiče

Prodáváme spotřebiče značek Teka, Monetti a další.

Kontakt

Jiří Žabka

Adresa
Nad Parkem 2832, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
E-mail
email
Web
http://www.bznabytek.cz
Telefon
+420777121204


Kontaktní formulář