NJC: Specialisté na němčinu - výuka, překlady a tlumočení

Nabízíme profesionální služby v oblasti výuky němčiny (individuální, firemní i skupinová, také výuka přes Skype), ale i překladů a tlumočení (vč. simultánního tlumočení, soudně ověřených překladů a korektur rodilými mluvčími). Máme kamenné pobočky ve Zlíně a Zábřehu. Realizujeme i tlumočení v zahraničí, také u dlouhodobých akcí. V oblasti překladu se soustředíme na technické, právní či lékařské překlady, ale i překlady webových stránek či počítačových aplikací. Máme desítky referencí, které rádi doložíme. A navíc máme kmenový, stálý a loajální tým zaměstnanců, pro něž je němčina srdeční záležitostí. Zkuste nás oslovit, rádi připravíme individuální cenovou nabídku, která Vás určitě pozitivně překvapí. Němčinu milujeme, tímto jazykem doslova žijeme - pojďte žít němčinou s námi, s NJC!

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Slušovice

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

fce

Mezinárodní certifikáty

Nabízíme vám kurzy a semináře, které vás na získání certifikátu dokonale připraví. V rámci nich si také test pro získání certifikátu nanečisto vyzkoušíte. Umožňujeme přípravy na tyto certifikáty: AJ: TOEIC, Certifikáty Cambridge (FCE, CAE, CPE), FJ: TFI, ŠJ: DELE, IJ: CILS.

1

Intenzivní víkendové kurzy

V našich intenzivních víkendových kurzech můžete studovat tyto jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu a čínštinu. Pro mimopražské zajistíme ubytování (hotel Olšanka ***) a parkování v blízkosti školy.

individual

Individuální výuka

Preferujete individuální plán výuky?Žádný problém. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.Máme připraveny kurzy pro studenty, kteří potřebují individuální plán výuky a dávají tedy přednost výuce cizích jazyků v menších skupinách. Váš kurz bude probíhat v termínech a časech, které budou vyhovovat právě vám.

logo

Intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny

Pro falešné a věčné začátečníky (s návazným kurzem 2 x týdně) pořádáme intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny.

logo

Trimestrální jazykové kurzy

Nabízíme tří měsíční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

Odborné a právní překlady

  • Lokalita : Karlovy Vary

Kontakt

Jakub Marušák

Adresa
Cirón 630, 763 15 Slušovice
Web
http://www.nemcina-njc.cz