Elektrické invalidní vozíky

Doporučujeme

Pojízdné elektrické invalidní vozíky SELVO mají osvědčené technické a funkční vlastnosti. Invalidní vozíky Selvo mají klasický vzhled a velmi dobrý poměr cena / výkon. Jste -li v okolí některé naší prodejny zkuste si domluvit zkušební jízdu.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Praha-Velká Chuchle

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Lodní motror HONDA BF80

Lodě, čluny, lodní motory

Lodě,čluny, a lodní motory HONDA Program HONDA Marine nabízí kompaktní řešení od malých motorů a ultralehkých člunů až po velmi výkonné motory pro velké lodě.

Stroje Altendorf

Truhlářské stroje

Stroje ALTENDORF, VITAP Formátovací pily, kolíkovací a olepovací stroje Jistota dodávek kvalitních strojů a náhradních dílů. Sortiment zmíněných renomovaných firem doplňují stroje dalších firem s menší tradicí.

Elektrocentála Honda EU 10 i (invertor)

Elektrocentály HONDA

Elektrocentály Honda disponují řadou nových technologií. Spolehlivě poskytují předepsaný výkon. Pracují efektivně a bez ohledu na pracovní prostředí, či typ napájených spotřebičů.

  • Lokalita: Praha-Velká Chuchle
Sekačka HONDA

Zahradní technika Honda,Vari

Stroje HONDA A VARI. Honda - sekačky, křovinořezy, zahradní traktory, elektrocentrály. VARI - tradiční české sestavy zemědělské mechanizace VARI, mezi kterými vynikají zejména malotraktory a bubnové sekačky.

Elektrická vozítka

Elektrická vozidla SELVO

Šetřete náklady, snižujte hlučnost, vibrace a především exhalace a zůstaňte přitom ohleduplní k životnímu prostředí. Používejte naše elektrovozidla SELVO pro dopravu na Vašich farmách, kempech, v sadech, ve Vašich obchodních, výrobních a logistických areálech.

Seniorské elektrické vozíky

Elektrické vozíky pro seniory a invalidy SELVO

Pohyb v každém věku. Prodáváme vozíky pro seniory a lidi se sníženou mobilitou. Pro invalidní zákazníky nabízíme několik invalisních křesel s elektropohonem.

  • Lokalita: Praha-Velká Chuchle

Kontakt

BG Technik cs, a.s.

Adresa
U závodiště 251/8, 159 00 Praha-Velká Chuchle
E-mail
email
Web
http://www.selvo.cz
Telefon
+420283870136

velká mapa

Kontaktní formulář