Dana Chytilová - šansonový večer s podtitulem Pocta Haně Hegerové

Doporučujeme

Zpěvačka - šansoniérka Dana Chytilová nabízí svým komorním koncertem posluchačům nevšední zážitek při poslechu šansonů z repertoáru přední české šansoniérky Hany Hegerové. Dana Chytilová zpívá šansony vlastním osobitým způsobem, který svým emocionálním nábojem získává posluchače, všude tam, kde má možnost vystoupit. Atmosféra koncertu je umocněna přednesem autorské poezie. Provedení je komorní - zpěvačka Dana Chytilová zpívá šansony za doprovodu klavíru. Délka 90 min.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: 10000 Kč

Fotogalerie


Přílohy

Další produkty dodavatele

Život je kabaret

Pořad Život je kabaret - Umělecká a hudební agentura Artum

Pořad "Život je kabaret" s Liborem Pantůčkem zaujme a pobaví nejen ty dříve narozené ale i mladší ročníky. Je vhodný pro kluby seniorů, pro obce jako hlavní večerní program při různých příležitostech atd. - jestli máte rádi smích a pěkné melodie, tak tento pořad je právě pro vás.

Kapela No Limit

  • Lokalita : Velký Týnec
Hudební skupina SYRINX

Hudební skupina SYRINX - Umělecká a hudební agentura Artum

Hudební skupina SYRINX je ideální kapela pro plesy, zábavy, firemní párty, dny otevřených dveří, svatby, večírky, rodinné oslavy apod. Repertoár obsahuje písničky české i zahraniční od 60. let po současnost, skladby rockové, včetně rockové klasiky, popové, disko, evergreeny, klasické tance, blues...

Hudební skupina SYRINX

  • Lokalita : Velký Týnec

Kontakt

Mgr. Dana Chytilová

Adresa
Boční 439, 783 72 Velký Týnec
E-mail
email
Web
http://www.artum-ol.cz
Telefon
+420603498490


Kontaktní formulář