Baterie

Trakční akumulátory Tyto baterie jsou stavěny z jednotlivých článků a jsou montovány do kvalitních ocelových nádob. Články jsou mezi sebou pospojovány flexibilními spojkami, což zaručuje i při méně šetrném zacházení funkčnost baterie. Články v těchto bateriích nesou označení EPzS (standardní rozměry dané normou DIN), PzB (rozměry dané normou BritishStandard). Všechny výše uvedené typy jsou trubkové konstrukce a pracují na bázi tekutého elektrolytu (kyseliny). Tyto baterie se vykazují dlouhou životností (cca. 1.500 nabíjecích cyklů), vysokým výkonem a menší náročností na údržbu, resp. na nabíjení. Blokové baterie Tyto baterie jsou stejně jako stavěné určené pro cyklický provoz a slouží zejména pro pohon čistících strojů, zdvihacích plošin, golfových a jiných vozíků, elektromotorů atd. Od stavěných aku se liší tím, že jsou dodávány jako jednotlivé bloky v provedení 6V, 12V, kdy polypropylenové víko baterie je svařeno s nádobou ze stejného materiálu. Nabíječe Ke všem typům používaných akumulátorů dodáváme nabíječe. Uvedené nabíječe nabízíme dle požadavku na dobu nabíjení, charakteristiku, cenu atd.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Kostelec nad Černými lesy

Zajímavé produkty jiných firem

Bezpečnostní zarážky

Bezpečnostní zarážky

Horizontální nebo vertikální zarážky brání přeložení nebo přesahu palety i materiálu. Bezpečnostní zarážka v žádném případě nesmí sloužit jako brzda při zakládání palet.

Čelní vysokozdvižné vozíky elektrické

Čelní vysokozdvižné vozíky elektrické

Čelní vysokozdvižné vozíky jsou srdcem mnoha skladových a distribučních systémů, kde zastávají funkce nakládání, horizontálního transportu a zakládání.

Paletové vozíky

Paletové vozíky

Paletové vozíky BT nabízí kompletní řadu inovativních a flexibilních řešení umožňujících manipulaci se zbožím ve všech typech aplikací.

Čelní akumulátorové vozíky ERP 16/18/20 VF

Čelní akumulátorové vozíky ERP 16/18/20 VF

Nosnost 1.600 – 2.000 kg. Zdvih do 7.300 mm. Přednosti: automatická parkovací brzda, nejnižší požadavky na pracovní uličky, vysoká zbytková nosnost.

Tahač MO 50 T

Tahač MO 50 T

Nosnost: 5.000kg. Modifikace vagonků dle požadavků provozních podmínek uživatele.

Zemní a výkopové práce

  • Lokalita : České Budějovice

Manipulační technika

  • Lokalita : Nupaky

Doprava

  • Lokalita : Lipov
Konzolové regály

Konzolové regály

Pro horizontální ukládání delších materiálů, například řeziva, trubek, kovových profilů, panelů.

Poloautomatické systémy

Poloautomatické systémy

Automatizace manipulačního procesu se pro stále větší počet podniků stává velmi atraktivní variantou.

YALE CZ: Náhradní díly a příslušenství pro vysokozdvižné vozíky a ostatní manipulační techniku

YALE CZ: Náhradní díly a příslušenství pro vysokozdvižné vozíky a ostatní manipulační techniku

Díly odpovídají vysokým nárokům na kvalitu. Dlouholeté zkušenosti, specializované odborné znalosti Vám mohou ušetřit čas, peníze a stres. Vyplatí se Vám pořídit si originální díly.

Vysokozdvižné vozíky protizávažové MC 10/12/15

Vysokozdvižné vozíky protizávažové MC 10/12/15

Nosnost: 1.000 - 1.500 kg, výška zdvihu až: 5.076 mm. Přeprava: Horizontální a vertikální, na krátké (do 30 m) i dlouhé vzdálenosti (do 100 m). Provoz: středně těžký až těžký.

Ručně vedené vysokozdvyžné vozíky PLHP 25

Manuální paletové vozíky PLHP 25

Nosnost 2.500 kg. Ruční paletový vozík pro všestranné použití vyráběný v celé řadě modifikací. Délka vidlic 800–2.400 mm, možnost nerezového provedení, zvýšené nosnosti 3.000 kg, šířka přes vidle 530 mm, možnosti přidání brzdy a modifikace šíře přes vidle.

Vysokozdvižné vozíky

  • Lokalita : Nupaky

Kontakt

Vávra-Vávrová s.r.o.

Adresa
náměstí Smiřických 46, 281 63 Kostelec nad Černými lesy
Web
http://www.vavravzv.cz/