Osvětlení

ASTRA Lighting s.r.o. je obchodní společnost se zkušeným kolektivem pracovníků bývalého obchodního týmu společnosti SITECO Lighting, která se zabývá prodejem osvětlovací techniky, návrhy a výpočty osvětlení, distribucí a poprodejním servisem. Svým klientům nabízí optimální světelná řešení pro široké spektrum profesionálního použití. ASTRA Lighting ve spolupráci se silnými partnery SITECO, LUG Light Factory, TAL, Selux, Thorlux, Schmitz a LAMP83 přináší světelně technické projekty, které splňují nejvyšší standardy kvality, jsou energeticky optimalizované, úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Využití: Průmysl, kanceláře, supermarkety, specializované obchody a butiky, školy, nemocnice, sportovní zařízení, veřejné osvětlení, dopravní zařízení, architektonické a dekorativní osvětlení pro města a obce.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 5

Zajímavé produkty jiných firem

LED svítidla série R

LED svítidla série R

Vestavné LED svítidlo pro osvětlení interiéru. Instalace do minerálního podhledu. Vhodné pro časté spínání. Měrný světelný výkon svítidla difuzor MEDIO >105 lm/W.

Led svítidla série V

Led svítidla série V

Stropní vestavné svítidlo pro osvětlení interiéru. Vhodné pro časté spínání. Možnost stmívání. Životnost LED 50.000 h. Pohledový rám svítidla z eloxovaného hliníku.

Zpracování plechů

Zpracování plechů

Nabízíme vám dělení materiálů laserem a ohýbání plechových dílců, zpracujeme pro vás ocel, nerez a hliník. Pracujeme s vysoce výkonným laserovým řezací strojem Trumpf TruLaser 3030 a přesným a kvalitním řezem. Pro následné zpracování kovu využíváme ohraňovací lis Trumpf TruBlend 5130 s délkou ohraňo...

LED svítidla

  • Lokalita : Praha 8

Výroba světlovodů

  • Lokalita : Tochovice

Světlovody Sunway

  • Lokalita : Tochovice

LED osvětlení ORION

  • Lokalita : Hradec Králové
LED sestavy

LED sestavy

Tento dálkový ovladač je vhodný pro LED pásek se dvěma barvami, nebo dva samostatné LED pásky. LED pásky lze snadno stmívat dotykovým ovládáním. Jeho výkon a kreativní design umožňuje uživatelům využívat výhod a pohodlí. Přijímač je součástí balení.

CNC obrábění

CNC obrábění

Zajistíme pro vás komplexní výrobní proces od konstrukce až po samotné dodání k vám. Soustružíme a frézujeme díly pro jednoúčelové stroje, upínací, svařovací a kontrolní přípravky. Vlastníme CNC obráběcí centra, konkrétně 4osé soustružnické centrum HASS ST-30Y a 5osé obráběcí centrum HASS UMC-750.

LED trubice

LED zářivky

LED trubice nebo také LED zářivky jsou náhrady za klasické zářivkové fluorescenční trubice. LED trubice mají delší životnost a neobsahují toxické látky, lze je tedy jednoduše recyklovat. LED trubicová svítidla je možné využít v průmyslových výrobách, ale dílnách a garážích. Nabízíme vysoce kvalitn...

Prodej a servis světlovodu

  • Lokalita : Tochovice

Led panely - IdeaLED

  • Lokalita : Praha 5

LED osvětlení MAXIM

  • Lokalita : Hradec Králové

Kontakt

ASTRA Lighting s.r.o.

Adresa
Štefánikova 18, 150 00 Praha 5
Web
http://www.astralighting.cz