Dodávka a montáž výtahů - ZEUS Výtahová technika

Jsme ryze česká firma, která dlouhodobě a úspěšně působí na českém trhu. Za dobu naší existence jsme instalovali stovky výtahů a dalších zdvihacích zařízení. Naším hlavním cílem je komplexní a flexibilní reakce na každý požadavek zákazníka. U nás nejste odkázáni na předem daný typ zařízení.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: dle rozsahu
  • Lokalita : Praha 15

Zajímavé produkty jiných firem

Nájezdové rampy a ližiny

Nájezdové rampy a ližiny

Dodáváme nájezdové rampy a ližiny. Rampu nebo ližinu používáme tam, kde překonáváme malé překážky, jako například pár schodů.

Schodišťové sedačky

Schodišťové sedačky

Schodišťové sedačky jsou určeny pro klienty s omezenou pohyblivostí. Mají možnost ovládání samotným klientem přímo na sedačce nebo dálkovým ovladačem. Ovladači na patrech je umožněno jednoduché a snadné odesílání sedačky do pater nebo mezipater.

Schodolezy

Schodolezy

Jsou určeny pro klienty (převážně na invalidních vozících) k překonání jedno i víceramenných schodišť kdekoli v objektu a jsou speciálně navrhnuty pro bezproblémový provoz i na úzkých schodištích s malou podestou a zároveň současně zajišťují vysokou stabilitu schodolezu při jízdě s klientem.

Vanové sedačky HORIZONT - NARE s.r.o.

  • Lokalita : Český Těšín
bazénový zvedák HANDI - MOVE

Zvedací systémy HANDI - MOVE

Handi-Move je celosvětově známá belgická firma vyrábějící vysoce kvalitní prostředky pro zvedání a přemísťování klientů s velmi širokou škálou uchycovacích a podpůrných příslušenství. Veškeré produkty se vyznačují vysokou kvalitou provedení a jednoduchou obsluhou. Výrobky pracují s bezpečným napětím...

Zdvižné plošiny

Zdvižné plošiny

Zdvižné plošiny jsou určeny pro klienty (převážně na invalidních vozících) k překonání jedno i víceramenných schodišť kdekoli v objektu a jsou speciálně navrhnuty pro bezproblémový provoz i na úzkých schodištích s malou podestou a zároveň současně zajišťují vysokou stabilitu schodolezu při jízdě s k...

Výtahy

  • Lokalita : Mnichovice

Schodolezy HORIZONT - NARE s.r.o.

  • Lokalita : Český Těšín

Rekonstrukce výtahů

  • Lokalita : Plzeň 3

Kontakt

ZEUS Výtahová technika s.r.o.

Adresa
U továren 999/31, 102 00 Praha 15
Web
http://www.zeusvt.cz