Výprodej skladových zásob knihkupectví

Výprodej skladových zásob knihkupectví: 1. Knihy českých nakladatelství (česká i světová beletrie, encyklopedie, knihy pro děti a mládež, cestopisy, kuchařky, odborné knihy – zdraví, pedagogika, psychologie..., knihy pro sportovce, motivační příručky a další. 2. Doplňkové materiály k výuce angličtiny od zahraničních nakladatelství (OUP, CUP, Macmillan,Longman) 3. Knižní i elektronické slovníky Další tematické nabídky výprodeje budou následovat.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: slevy 25-70 %
  • Lokalita : Lomnice nad Popelkou

Zajímavé produkty jiných firem

Digitální barevná mikroskopická kamera sCMEX-3

Digitální mikroskopická kamera Euromex sCMEX-3

Digitální kamera Euromex sCMEX-3 s programem ImageFocus© 4 představují ideální řešení pro profesionální digitální mikroskopii v průmyslových a biologických aplikacích. Kamera je vhodná jak pro biologické, polarizační a metalografické mikroskopy, tak pro stereoskopické mikroskopy. Kamera je vybave...

Molymod anorganická/organická chemie – studentská sada

Učební pomůcky – stavebnice modelů molekul Molymod

Molymod jsou moderní, celosvětově nejprodávanější, stavebnice molekulových modelů. V nabídce je široká řada sad určených podle rozsahu pro použití na základní, středních a vysokých školách.

Odborná literatura

  • Lokalita : Praha 6

Velkoobchod Knihy Novotná

  • Lokalita : Praha 2
Mikroskop EUROMEX EcoBlue

Žákovské mikroskopy EUROMEX EcoBlue

Moderní žákovské mikroskopy EcoBlue jsou vybavené plynule regulovatelným LED osvětlením, achromatickými DIN objektivy a masivním držákem po bezpečné a snadné přenášení. Tato řada také zahrnuje digitální mikroskopy s vestavěnou kamerou 3 MPix a polarizační mikroskopy.

Učební pomůcky - Tellurium

Učební pomůcky - Tellurium

Model znázorňuje Slunce, Zemi a Měsíc. Slunce je znázorněno výkonným světelným zdrojem s parabolickým reflektorem. Díky vhodným převodům je možné pozorovat: * měnící se délku stínu během dne a během ročních období * noc a den * měnící se délku dne * roční období * fáze měsíc...

NAVIR Super kelímek

  • Lokalita : Brno

Kontakt

Zásilkové knihkupectví SKLEP (PaeDr. Jiří Šádek)

Adresa
Na Větrově 1385, 512 51 Lomnice nad Popelkou
Web
http://www.zksklep.cz/