Zahradní altány 3x6m - nůžkové, klasické

Tyto zahradní stany jsou ideální na všechny možné akce - na zahradní oslavy, na dovolenou, na festivaly a další akce. Díky nůžkové konstrukci lze stany sestavit i složit během pár minut. Stanové konstrukce jsou obdélníkového tvaru v šikovných přenosných taškách, takže není problém s nimi cestovat. Zahradní stany Vás ochrání před přímým slunečním svitem, nepříjemným deštěm nebo jinak nepříjemným počasím. Navštivte náš eshop www.top-obchudek.cz v sekci "Zahrada a dílna" a objednejte si na dobírku. Těšíme se na Váš nákup.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: 999

Zajímavé produkty jiných firem

Sítě proti ptactvu

Sítě proti ptactvu

Sítě zabraňují náletu ptactvu na ovocné stromy a vinice. Zabraňují motýlům naklást vajíčka na záhony. Jsou vyrobeny z jemného PES s oky 25 * 25 m. Základní šíře 1 - 1,5 - 2 - 2,5 a 5 m. Dodáváno v plné šíři s diagonálním okem po 100 a 200 m.

Oplocení sportovního hřiště

Ochranné sítě

Sítě jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Jsou dodávány se čtverovým tvarem oka tak i diagonálním. Používané materiály PP, PA a PE. Síla sloupku 1 - 4 mm, velikost ok 2 - 100 mm. Barvy zelená, bílá, červená, modrá. Provádíme i instalaci sítí. Dodáváme kotvící materiál. Zdarma zpracujeme návrh...

Stuhy a popruhy

Stuhy a popruhy

Zavlažovací knoty do truhlíků. Popruhy pro tašky a batohy.

ubrusy, polštářky a další

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Střekov

kabelky, tašky, baťůžky

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Střekov
Sítě na chov šneků

Sítě na chov šneků

Sítě jsou vyráběny na míru zákazníka v několika variantách. Šíře 2,5 a 3 m, délka 16 18 a jiná. Vhodné pro vodorovou montáž i sítě pro svislou instalaci s kapsamy proti úniku šneků. Sítě mají oko 2*3 mm, a tak je možné krmit přes síť. Barevné provedení zelená.

"Ochranné sítě na lešení"

"Ochranné sítě na lešení"

Sítě slouží k ochraně staveb před pádem drobných stavebních materiálů a zabraňují slunečnímu svitu. Sítě jsou vyráběny z kvalitních UV stabilních materiálů. PE monofil i HDPE pásek. Šíře sítě 2,5 a 3 m, návin role 100 bm, kusy 10 a 20 m. Barva zelená, bílá a modrá. Na sítě je možné zhotovit potis fi...

Sportovní hřiště

  • Lokalita : Praha 5

šití bytového textilu

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Střekov

Kontakt

Top obchůdek

Adresa
Radějov 158, 696 67 Radějov
Web
https://www.top-obchudek.cz/