Zahradní nábytek

Vybírejte z široké nabídky našeho velkoskladu. Skladem máme široký výběr zahradního nábytku, dekorací a doplňků. Najdete u nás zahradní sety nábytku, stoly, židle, křesla, houpačky, lavice, lehátka, slunečníky, osvětlení a mnoho dalšího za skvělé ceny! Navštivte náš eshop www.top-obchudek.cz v sekci "Zahrada a dílna" a objednejte si na dobírku z pohodlí domova. Těšíme se na Váš nákup.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: 999

Zajímavé produkty jiných firem

Síť na tyči

Ochranné sítě na sjezdové tratě

Vyrábíme ochranné sítě typu A i B. Velikost ok 45, 70 a 100 mm. Barva červená, modrá. Rozměry sítí dle požadavku. Tyče k sítím typu B umístěny v kapse. Rozteč tyčí 2,5 a 3 m.

Sítě na chov šneků

Sítě na chov šneků

Sítě jsou vyráběny na míru zákazníka v několika variantách. Šíře 2,5 a 3 m, délka 16 18 a jiná. Vhodné pro vodorovou montáž i sítě pro svislou instalaci s kapsamy proti úniku šneků. Sítě mají oko 2*3 mm, a tak je možné krmit přes síť. Barevné provedení zelená.

Stuhy a popruhy

Stuhy a popruhy

Zavlažovací knoty do truhlíků. Popruhy pro tašky a batohy.

šití bytového textilu

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Střekov

3D sádrové panely

  • Lokalita : Olomouc
Sítě proti ptactvu

Sítě proti ptactvu

Sítě zabraňují náletu ptactvu na ovocné stromy a vinice. Zabraňují motýlům naklást vajíčka na záhony. Jsou vyrobeny z jemného PES s oky 25 * 25 m. Základní šíře 1 - 1,5 - 2 - 2,5 a 5 m. Dodáváno v plné šíři s diagonálním okem po 100 a 200 m.

"Ochranné sítě na lešení"

"Ochranné sítě na lešení"

Sítě slouží k ochraně staveb před pádem drobných stavebních materiálů a zabraňují slunečnímu svitu. Sítě jsou vyráběny z kvalitních UV stabilních materiálů. PE monofil i HDPE pásek. Šíře sítě 2,5 a 3 m, návin role 100 bm, kusy 10 a 20 m. Barva zelená, bílá a modrá. Na sítě je možné zhotovit potis fi...

ubrusy, polštářky a další

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Střekov

kabelky, tašky, baťůžky

  • Lokalita : Ústí nad Labem-Střekov

Kontakt

Top obchůdek

Adresa
Radějov 158, 696 67 Radějov
Web
https://www.top-obchudek.cz/