Maximalizace pojistného plnění

Jen málo lidí dokáže uplatnit při jednání s pojišťovnou všechny své legitimní nároky a proto většinou nedostanou odpovídající plnění. My naše klienty při jednání s pojišťovnami zastupujeme a uplatňujeme vždy maximum možného. Výsledkem naší práce tak je vyplacení pojistného plnění v odpovídající (tedy nejvyšší možné) výši. Pokud nejste spokojeni s částkou, kterou Vám pojišťovna vyplatila z jakéhokoli neživotního pojištění, a pokud od vzniku pojistné události neuběhly více než 4 roky, obraťte se na nás. Zrevidujeme Váš případ, znovu ho necháme otevřít a zajistíme dodatečnou výplatu zbylých nároků. Pokud pro Vás žádné další peníze nezajistíme, nemusíte nám za naše služby platit ani korunu. Stejně tak se na nás můžete obrátit už na samém začátku jednání s pojišťovnou a veškeré starosti ohledně komunikace s ní tak nechat na nás. Služby poskytujeme na celém území ČR. Pro více informací navštivte https://pomocveritelum.cz/pojistne-udalosti/ , nebo nás rovnou kontaktujte.

Přejít na web dodavatele

Zajímavé produkty jiných firem

Pojištění přepravy

Pojištění přepravy

Provedeme vyhodnocení nabídek pojistného trhu a zajistíme zprostředkování pojistné smlouvy.

Majetkové pojištění

Majetkové pojištění

Zpracování rizikové analýzy společnosti, Vytvoření odpovídajícího konceptu pojistných potřeb společnosti Zpracování nabídek pojištění včetně doporučení Příprava pojistné smlouvy Správa pojistné smlouvy a likvidace škodových událostí

Inerma

Pojištění osob do rizikových oblastí

Komplexní produkt společnosti MBA adaptovaný do českého prostředí – pojištění běžně nepojistitelných nebo pojišťovnami vyloučených rizik, jako jsou: válka, rebelie, povstání, terorismus, únos, atentát, vzetí rukojmích, zmizení, atp.

Daně

  • Lokalita : Příbram

Účetnictví

  • Lokalita : Příbram

Investice

  • Lokalita : Olomouc
Pojištění motorových vozidel

Pojištění motorových vozidel

Příprava nabídek pojištění, správa pojištění , likvidace pojistných událostí, Správa flotil i individuálních pojistných smluv

Pojištění filmové produkce

Pojištění filmové produkce

Komplexní All risk pojištění před produkce, produkce a postprodukce, Pojištění techniky, kostýmů, interierů a exterierů , pojištění již natočených sekvencí, možnost připojištění Non-apperance, úrazové pojištění, Weather day, Copletition bond,Error&Omission.

Pojištění

  • Lokalita : Praha 8

Finanční poradenství

  • Lokalita : Horažďovice

Mzdová agenda

  • Lokalita : Příbram

Úvěry

  • Lokalita : Olomouc

Důchodové spoření

  • Lokalita : Olomouc

Pojištění

  • Lokalita : Olomouc

Finanční služby

  • Lokalita : Uherské Hradiště

Kontakt

Roman Slaboň

Adresa
Chřešťovice 86, 398 17 Albrechtice nad Vltavou
Web
https://www.pomocveritelum.cz