Zábradlí

Doporučujeme

Zábradlí je nejen bezpečnostním prvkem, ale celkově dokresluje celý interiér popřípadě exteriér. V současnosti je nejžádanější zábradlí z nerezové oceli, které dlouho vydrží stejně jako jeho pevnost, lesk aj. Zábradlí vyrábíme na základě návrhu, který vychází z konkrétních požadavků a přání zákazníka. Při realizaci zábradlí jsme po celou dobu, tedy od návrhu až po samotnou montáž, v kontaktu se zákazníkem a řešíme s ním vše potřebné.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Čelechovice na Hané

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Naše se firma se kromě výroby schodišť a zábradlí zabývá také výrobou nejrůznějších ocelových konstrukcí pro průmyslové i komerční využití. Zajišťujeme vše od návrhu až po samotnou dodávku ocelové konstrukce. Zakládáme si na preciznosti a kvalitě práce, spolupracujeme s osvědčenými firmami a naší...

Ocelové konstrukce

  • Lokalita : Čelechovice na Hané

Výroba zábradlí

  • Lokalita : Čelechovice na Hané
Schodiště

Schodiště

Základem každého schodiště, aby plnilo stoprocentně svojí funkci, je nejen estetická stránka ale také stabilita, kvalita materiálu a s tím spojená bezpečnost. To vše splňují schodiště dodávané naší firmou. Spolu se samotným schodištěm se zabýváme také výrobou zábradlí v různých provedení.

Výroba schodišť

  • Lokalita : Čelechovice na Hané

Kontakt

Marek Balaš

Adresa
Zahradní 332, 798 16 Čelechovice na Hané
E-mail
email
Web
http://www.kovobalas.cz
Telefon
+420774571620


Kontaktní formulář