Jiří Toman

doporučený záznam

Naše firma byla založena v roce 1994, kdy jsme pro Magistrát hl.m.Prahy – Technickou správu komunikací udělali první opravy revizních šachet ve vozovkách technologií, kterou jsme uplatnili na trhu jako první. Od té doby jsme těchto zařízení po celé Praze a okolí provedli desetitisíce. Od roku 1997 jsme rozšířili naše služby o opravu mrazových trhlin a pracovních spár asfaltovou modifikovanou zálivkou a hned v následujícím roce jsme začali provádět opravy chodníků a vozovek asfaltobetonem. Tyto a další technologie jsme nadále zdokonalovali při použití špičkové techniky. To nás dovedlo k vybudování systému řízení jakosti v naší firmě a od roku 1999 jsme zavedli systém jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 v rozsahu opravy a rekonstrukce komunikací, ruční pokládka litých asfaltových směsí a pokládka hutněných asfaltových směsí, provádění zálivek, oprava komunikací tryskovou metodou Jetpatcher, rektifikace poklopů v komunikacích a dlaždičské práce.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Jiří Toman – data z rejstříků

  • Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství nezapsaná v obchodním rejstříku

Ekonomické činnosti

  • Ubytování
  • Výroba elektřiny
  • Výstavba bytových a nebytových budov
  • Počet zaměstnanců: 1 - 5 zaměstnanců

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

  • Ubytovací služby

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

Více informací » Méně informací «
Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.

Kontakt

Adresa
Kbel 161, 294 71 Benátky nad Jizerou
E-mail
email
Web
http://www.tomanok.cz
Telefon
+420774002242

12540731
DIČ
CZ5812120380


Kontaktní formulář