DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
Hledat.cz
| katalog firem

Michal Johanovský

Stradonice 68, Peruc

Epoptávka je podvod co vás nutí platit a ohání se tím že jste se vším souhlasily. 2 roky se snažím ukončit smlouvu. Pokud toto ctete, vyhněte se této firmě obloukem. Určitě tu jste za účelem růstu vaší firmy a ne za účelem dotovat zlodeje co se ohani exekucemi. Na opětovné apelování s mým pozadavkem na ukončení smlouvy a následné doložení tel. hovorů, kde je údajný souhlas s prodloužením smlouvy, mají milion námitek a ve výsledku vám to neumožní. Pouze výhružky tipu exekuce atp. DEJTE SI POZOR NA TUTO FIRMU

Adresa Stradonice 68, Peruc
Web nezajima.cz/

Zajímavé produkty jiných firem

Manažerský blok

  • Lokalita: Klatovy II

Skleněná mísa ALTRA

  • Lokalita: Málkov

Reklamní textil

  • Lokalita: Čakovičky

Designové kolekce Terra

  • Lokalita: Málkov

Stojánky a kapsy na popisky

  • Lokalita: Liberec (nečleněné město)

Skoby

  • Lokalita: České Budějovice 4

Zakázková výroba reklamních předmětů

  • Lokalita: Brno-střed, Veveří

Skleněná mísa ANTIK elipsa

  • Lokalita: Málkov

Samolepící bločky

  • Lokalita: Brno-střed, Černá Pole

Data z rejstříků

Informace o firmě Michal Johanovský jsou bez záruky. Poslední aktualizace: 4. 5. 2026

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.