Gymnázium

Dny otevřených dveří: pátek 4. 11. 2016 od 13.00 – 16.00 hod., sobota 14. 1. 2017 od 8.00 – 11.30 hod. Den otevřených dveří pro žáky 9. ročníků ZŠ: úterý 6. 12. 2016 od 9.00 – 12.00 hod. Gymnázium Blovice je všeobecně zaměřenou školou poskytující středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Škola sídlí ve vlastní, moderně vybavené budově, je bezbariérová, má vlastní tělocvičnu a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Žáci se stravují v přilehlé jídelně základní školy. Škola poskytuje vzdělání ve dvou studijních oborech: osmiletém a čtyřletém. Školní vzdělávací program zajišťuje nadstandardní počet hodin výuky ICT. Žáci jsou přijímáni na základě výsledků přijímacích zkoušek z M a Čj a studijních výsledků na ZŠ. Pro zájemce pořádáme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám. V gymnáziu studují žáci z celého okresu Plzeň – jih, Klatovy a Plzeň – město. Do Blovic je velmi dobré autobusové a vlakové spojení. Odjezdům spojů přizpůsobuje škola i rozvrh hodin. Mimoškolní aktivity zajišťuje kromě gymnázia i Dům dětí a mládeže, žáci mohou navštěvovat místní ZUŠ. Gymnázium Blovice vykazuje trvale výborné výsledky žáků u maturitních zkoušek a v soutěžích a olympiádách. Rovněž klima školy je hodnoceno jako vynikající. O oblibě školy mezi žáky a absolventy gymnázia svědčí i trvale přední umístění v anketě Gympl roku.


Obory firmy


Gymnázium – data z rejstříků

  • Právní forma: Příspěvková organizace

Ekonomické činnosti

  • Střední všeobecné vzdělávání
  • Počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců

Živnosti

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

  • Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti

Zajímavé produkty jiných firem

fce

Mezinárodní certifikáty

Nabízíme vám kurzy a semináře, které vás na získání certifikátu dokonale připraví. V rámci nich si také test pro získání certifikátu nanečisto vyzkoušíte. Umožňujeme přípravy na tyto certifikáty: AJ: TOEIC, Certifikáty Cambridge (FCE, CAE, CPE), FJ: TFI, ŠJ: DELE, IJ: CILS.

Mezinárodní certifikáty

  • Lokalita : Praha 3
logo

Trimestrální jazykové kurzy

Nabízíme tří měsíční jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny.

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové

Vzdělávací instituce NIKUDA s.r.o.

  • Lokalita : Hradec Králové
logo

Intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny

Pro falešné a věčné začátečníky (s návazným kurzem 2 x týdně) pořádáme intenzivní 4-týdenní kurzy angličtiny.

individual

Individuální výuka

Preferujete individuální plán výuky?Žádný problém. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům.Máme připraveny kurzy pro studenty, kteří potřebují individuální plán výuky a dávají tedy přednost výuce cizích jazyků v menších skupinách. Váš kurz bude probíhat v termínech a časech, které budou vyhovovat právě vám.

Individuální výuka

  • Lokalita : Praha 3
1

Intenzivní víkendové kurzy

V našich intenzivních víkendových kurzech můžete studovat tyto jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu a čínštinu. Pro mimopražské zajistíme ubytování (hotel Olšanka ***) a parkování v blízkosti školy.

Kontakt

Adresa
Družstevní 650, 336 13 Blovice
Web
http://www.gblovice.cz/